Sedmnáctiletá dívka se na vlastní kůži přesvědčila, že je třeba si dávat velký pozor na to, co člověk říká. V jednom z nočních barů v Ústí nad Labem si po té, co jí jistý mladík odmítl, neodpustila poznámku „Tak to mě teda pos…“ Muž, kterému byla výzva určena, se jí poté vykálel na záda.

Přestože šestadvacetiletý mladík pouze vyplnil slečnino přání, teď se musí obávat, že mu soud nadělí za výtržnictví až dva roky vězení nebo pokutu. Za skutek, který se odehrál v srpnu, ho nyní obvinil policejní komisař.

„Došlo k tomu ve tři hodiny ráno, kdy skupina lidí v baru popíjela. Muže při činu jiný návštěvník natočil mobilním telefonem,“ řekla k případu mluvčí ústecké policie Veronika Hyšplarová.

„More, udělali jsme banku“

Dokonalý zločin: lupiči přepadli slovenskou poštu, aby se s penězi bez zakrytých obličejů vyfotili na Facebooku. Policie je našla rychle

Při zábavě v baru Extrém dívka, sedící na barové židli, utrousila poznámku „Tak to mě teda pos…“ Měla to být odpověď na to, že ji obviněný muž odmítl.

Dotyčného kumpáni hecovali tak dlouho, až je poslechl. Zezadu k dívce přistavil barovou židli, stoupl si na ni a pokálel ženě záda. Ta to zaznamenala, snad kvůli konzumaci většího než malého množství alkoholu, až o půlhodinu později.

Druhý den podala na policii trestní oznámení. Vyšetřovatel pak získal nahrávku celého činu na mobilním telefonu, která je součástí vyšetřovacího spisu.

Jan Kupka

Komentáře