Tři maskovaní cizinci vyloupili poštu na Slovensku, pak se ale s penězi a bez zakrytých obličejů vyfotili na sociální sítě. Policie už jednoho z nich dopadla. Hrdinství nové doby, dalo by se říci. Srdcařům šlo více o lajky než o peníze!

Policie předpokládá, že skupina zlončinců je staršího data narození. Tomu nasvědčuje ta indicie, že se pachatelé pouze úsporně vyfotili na sociální sít Facebook a nezpropagovali se pomocí instavidea či denního VLOGU z loupeže.

Původní hypotéza, se kterou se policie potýkala, a sice, že nešlo o portréty zločinců, ale pracujících Romů, kteří v rámci kampaně posílají své fotografie Miloši Zemanovi, se vyvrátila.

FOTO: Frajeři udělali v kuklách poštu, aby se pak s těma prachama VYFOTILI A DALI TO NA FACEBOOK!

Frajeři udělali v kuklách poštu, aby se pak s těma prachama VYFOTILI A DALI TO NA FACEBOOK! - snimek-obrazovky-2018-10-20-v-11-51-10Frajeři udělali v kuklách poštu, aby se pak s těma prachama VYFOTILI A DALI TO NA FACEBOOK! - 05Frajeři udělali v kuklách poštu, aby se pak s těma prachama VYFOTILI A DALI TO NA FACEBOOK! - ficoFrajeři udělali v kuklách poštu, aby se pak s těma prachama VYFOTILI A DALI TO NA FACEBOOK! - 06Frajeři udělali v kuklách poštu, aby se pak s těma prachama VYFOTILI A DALI TO NA FACEBOOK! - 07
Další fotky
Frajeři udělali v kuklách poštu, aby se pak s těma prachama VYFOTILI A DALI TO NA FACEBOOK! - 04Frajeři udělali v kuklách poštu, aby se pak s těma prachama VYFOTILI A DALI TO NA FACEBOOK! - 03Frajeři udělali v kuklách poštu, aby se pak s těma prachama VYFOTILI A DALI TO NA FACEBOOK! - 02Frajeři udělali v kuklách poštu, aby se pak s těma prachama VYFOTILI A DALI TO NA FACEBOOK! - 01

 

Morální poučení je z toho takové, že dnes už člověk nemůže věřit ani svým 937 přátelům na Facebooku.

Petr Starý

Upřednostňujete osobitý střih vlasů? V Severní Koreji by vás stál hlavu. Legálních je pouze těchto 15 účesů

 

Komentáře