33letý Ricardo Agazzi z Neapoli v pátek večer odešel s několika svými přáteli na pár drinků a kus řeči do města. Domů se vrátil až v pondělí ráno, kde své ženě, která byla celé tři dny strachem bez sebe a zmizení chtěla ohlásit na policii, podal zvláštní vysvětlení.

„Miláčku, nebudeš věřit tomu, co se nám stalo! Jsem zlostí bez sebe, v hospodě nás celou tu dobu drželi zavřené kvůli koronaviru. Neměli jsme tam ani žádné potraviny, museli jsme se tedy spolehnout pouze na pivo, vypili jsme čtyři sudy. Už bych to nikdy nechtěl zažít znovu,“ snažil se Ital vysvětlit své zmizení manželce.

Muž vyloupil banku, našli ho opilého v baru jen pár metrů od místa činu. Svůj úspěch tam oslavoval s přáteli

Konsternovaná žena okamžitě sbalila všechny manželovy věci do kufru, který následně vyhodila před jejich dům. „Odteď spíš na ulici, když máš možná koronavirus! Nechci, abys mě nakazil. A jestli se pokusíš dostat dovnitř, zavolám policii,“ zněla podle očitých svědků její slova. Překvapený muž, který s takovýmto vývojem situace nepočítal, se několik minut snažil svou choť uklidnit, ta byla však neoblomná. Agazziho sousedi později potvrdili, že muž se po půl hodině čekání na chodníku zvedl a vrátil se zpět do hospody.

Michal Švehla

Pozn.: V rámci kvalitní novinářské praxe je článek zcela vyfabulovaný. Zpráva je poplašného nebo jinak zavádějícího charakteru, proto by si ji neměl nikdo číst.

Muž 14 let předstíral, že pracuje jako řidič kamionu. Nechtěl doma trávit čas se svou manželkou

Komentáře