„Klasický, uhlazený, nonkonformní… BEAU DE JOUR symbolizuje dokonale udržovaného gentlemana, který dbá na každičký detail. Ukazuje světu tu nejlepší verzi sebe sama, pod povrchem se ale ukrývá cosi hlubšího, osvěžujícího a ve všech směrech neodolatelného.“ – TOM FORD

Vůně BEAU DE JOUR vznikla jako součást kolekce TOM FORD SIGNATURE a jde o svěží aromatickou fougèrovou kompozici, jejíž přesah je umocněn povzbuzujícími levandulovými hybridy. Čisté a vroucí motivy BEAU DE JOUR uvádí osvěžující a dominantní nástup levandule. Srdce tluče bylinkovým tepem rozmarýnu a květinovou nótou zeleného kakostu s nenápadným mátovým prvkem, který ostře kontrastuje s koženou hřejivostí větvičníku a elektrizující zeleností bazalky.

Tóny pačuli a ambry vytvářejí zemitý základ pro zářivá dřeva společně se smyslně hřejivým pižmem a utvářejí tak charakter osvěžující mužnosti BEAU DE JOUR až do konce.

Tom Ford BEAU DE JOUR Eau de Parfum se ukrývá v zaobleném flakonu z čirého vroubkovaného skla, skrz které uvidíte odstín vůně: svěží Chartreuse. 50ml a 100ml lahvičky zdobí lesklý stříbřitý uzávěr a štítek. Oba prvky podtrhují elegantní a klasický styl flakonu.

V kampani září britský herec Joe Alwyn, který působí vyrovnaně, rafinovaně a tajemně.

Skvělý herec Ryan Gosling patří i mezi nejstylovější muže světa. Co je jeho tajná zbraň?

Komentáře