Během státních svátků, zvláště pak těch velikonočních, je už dobrým zvykem navyšovat počet policistů v terénu. I když toto opatření slouží především k zadržení řidičů pod vlivem alkoholu, strážníci se můžou setkat i jinými, o mnoho bizarnějšími přestupky. Při jedné z běžných silničních kontrol tak v pondělí ráno zastavila policejní hlídka na Kladně vozidlo, jehož SPZ byla vyrobena za pomoci papíru a lihového fixu.

K incidentu došlo ráno na Velikonoční pondělí, když jedna z kladenských policejních hlídek zastavila k běžné kontrole osobní vozidlo. Netrvalo dlouho a strážnici si povšimli, že přední registrační značka auta je vyrobena z papíru. Při následné kontrole totožnosti řidiče zjistili, že muž podléhá zákazu řízení. Na místo byla přivolána Policie ČR, která si případ převzala k dalšímu řešení. Na další podivné zločiny, s nimiž se policejní složky musely v minulosti vypořádat, se podívejte v naší galerii.

FOTO: Tarantule držená jako rukojmí a další zločiny, které by vás ani ve snu nenapadly

Tarantule držená jako rukojmí a další zločiny, které by vás ani ve snu nenapadly - 15287447_e055_4c70_98df_5204f5086009_529305120Tarantule držená jako rukojmí a další zločiny, které by vás ani ve snu nenapadly - wDH9S4BTarantule držená jako rukojmí a další zločiny, které by vás ani ve snu nenapadly - gettyimages-2080076Tarantule držená jako rukojmí a další zločiny, které by vás ani ve snu nenapadly - ghost1Tarantule držená jako rukojmí a další zločiny, které by vás ani ve snu nenapadly - The-30-Most-Absurd-Mugshots-of-All-Time_1-1
Další fotky
Tarantule držená jako rukojmí a další zločiny, které by vás ani ve snu nenapadly - 1Tarantule držená jako rukojmí a další zločiny, které by vás ani ve snu nenapadly - istockphoto-468661912-612×612Tarantule držená jako rukojmí a další zločiny, které by vás ani ve snu nenapadly - maxresdefaultTarantule držená jako rukojmí a další zločiny, které by vás ani ve snu nenapadly - b6235831e02af3b9bc6b6507fa1d3da9Tarantule držená jako rukojmí a další zločiny, které by vás ani ve snu nenapadly - makeup-sex-seinfeld

Nešlo o jediný incident, který kladenští policisté museli o svátcích řešit. V sobotu zasahovali proti skupině mladíků, kteří v Železničářské ulici odcizili několik dopravních značek. S těmi pak chodili po městě a narušovali noční klid. Tři muži byli dopadeni v baru na náměstí Sítná, u jehož vstupu policisté našli právě ukradené značky. Po domluvě s hlídkou viníci dobrovolně odnesli značky zpět na místo, ze kterého je sebrali. Jejich protiprávní jednání bylo policií předáno správnímu orgánu k náležitému došetření.

Michal Švehla

Muže pronásledovala neodbytná veverka. Zavolal na ni policii

Komentáře