Asi každého někdy napadlo, jaké to je ve vesmíru. Pozice astronauta totiž má podobné charisma, jako třeba piloti, námořníci nebo vojáci. Jen intergalakticky lepší. Většina z nás se ale do vesmíru jen tak nedostane. Tedy do doby, než to zavede Elon jako normální věc. 

Zimní olympijské hry v Jižní Koreji se blíží a tým vyslaný ze Spojených států amerických bude rozhodně vypadat nejvíce badass. Výroba „uniforem“ totiž byla opět svěřena firmě Burton a ta se inspirovala tím, na co může Amerika být hrdá – vesmírným programem.

 

NASA má dvě specifická a snadno rozpoznatelná loga a Burton je použil svou cestou. Design trochu evokuje retro look, ale technologie je mimo čas a prostor. Unikátní hliníková směs, kterou je látka potažená, je voděodolná, lehká jak pírko a dokonce nepohlcuje světlo – takže ve slunečný den na sjezdovce nebudete oslňovat.

Krom zimního oblečení v kolekci najdete i pár doplňků jako rukavice nebo čepice nebo šály. Celou kolekci si můžete pořídit na e-shopu Burton. Rozhodně budete na sjezdovce vypadat nejlépe. Sice nebudete tolik vidět, jako když na sobě máte pomeranč, ale má to styl.

Komentáře