Když v létě Louis Vuitton vypustil své první smartwatch, všichni si jich všimli, protože vůbec nevypadaly jako Smartwatch. Naopak, přímo precizně zapadly do ikonické linie hodinek Tambour a celkově do nové Vuittonovské estetiky.

Vuitton těmi hodinkami elegantně připomněl, že i ve hře módních hodinek má neustále silné slovo a nesedí u dětského stolu. A nyní dramaticky bouchl do stolu a postavil se na něj jak O-Ren v Kill Bill. A to s vypuštěním Tambour All Black Chronograph.

Ač jsou celé hodinky půlnočně černé, neznamená to, že jsou obyčejné nebo nezajímavé. Vuitton se velmi dobře učí opustit extrémní loga a přejít do minimalistických, nenápadných detailů.

Design hodinek se potácí mezi matnou a lesklou stranou. Matná ocel těla, čistý, nenápadný ciferník, gumou potažené okruží a pásek z krokodýlí kůže – to všechno, plus až překvapivě dobrá kvalita je dobrá obhajoba pro pětimístnou cenovku. Na hodinkách nikde není výrazné LV a tak podobně. Pouze nenápadné písmeno V v jemném odstínu šedé.

Jako u dalších hodinek Vuitton, i v linii Tambour můžete změnit pásek za tucty jiných, které LV nabízí. All Black Chronograph nepřitahuje sportovní pozornost – mají čistý, ale přesto drsňácký design. Asi jako Batmobil.

Komentáře