Ministryně financí ČR Alena Schillerová představila svůj nový outfit, který si nechala od svého osobního krejčího z Pařížské ulice v Praze vyrobit speciálně na míru. V Česku je v současné době velký nedostatek látky, a tak byla na její stylový obleček použita státní vlajka ČR. Je tohle vůbec legální, ptají se lidé na internetu.

Oblečení z vlajky

Když český europoslanec za SPD Hynek Blaško přišel do Europarlamentu ve vestě z české vlajky, pravděpodobně absolutně netušil, že tímto kusem oblečení inspiroval i naší ministryni financí Alenu Schillerovou z hnutí ANO. Ta se totiž na veřejnosti ukázala v pravděpodobně nejvíce vlasteneckém oblečku, jaký kdy spatřil světlo světa této země. Kdyby byla superhrdinkou, tak by se jmenovala Czechwoman, o čemž vás přesvědčí fotografie na úvodní straně.

FOTO: 7 věcí, které vás před koronavirem neochrání

7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5291229689_88cc09412f_b7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - snimek_obrazovky_2020-03-03_v_12.45.147 věcí, které vás před koronavirem neochrání - bůh wiki7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - hornbach.cz7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - pixabay
Další fotky
7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5e302a5914398-43287 věcí, které vás před koronavirem neochrání - antibiotika pixabay

Jiní lidé jsou však přesvědčeni o tom, že se jedná o hanobení státních symbolů, respektive naší vlajky. Obléknout si vlajku je sice troufalé, ale my v redakci si myslíme, že kdo jiný by měl takto chodit oblečený než právě naše paní Alenka, které to mimochodem opět sluší.

Zákeřní internetoví hejtři si bohužel toto nemyslí a jejich názory ani nestojí za zmínku. Přesto by bylo dobré si některé z nich představit. Někteří se totiž ptají na to, jestli se nejedná o trestný čin, jiní zase tipují, že se jedná o fotomontáž. Ti druhý mají ale pravdu! Opravdu se jedná o fotomontáž, takže vám nezbývá nic jiného než se nahlas zasmát a jít dál.

Tento článek je tedy opět smyšlený, ale i tak byste ho měli sdílet!

Mazda Lakatoš

Komentáře