Pocení v košili není nic příjemného. Stačí málo a na látce se objeví nechvalně známé „koláče“. Takové situace mohou srazit sebevědomí na nulu a dokonale zkazit den. Jak předejít společenskému faux pas? Poradíme vám, jak tento problém vyřešit jednou provždy.

Ať už vás čeká důležitý meeting nebo snad klasický den v kanceláři, chcete u toho vypadat dobře. Volba proto padne na formální dress code včetně vaší oblíbené košile. Pak vás ale přepadne obava: „Co když se v podpaží objeví nevzhledná kola nebo nedej bože někdo ucítí zápach.“ To je noční můra nejednoho gentlemana. Riziko propocení navíc raketově roste v teplých měsících.

Kosmetika ani klimatizace vás od pocení nezachrání

Deodorant, bylinné odvary či dermatologické přípravky – ani to vás nutně nemusí zachránit od pocení. Americké výzkumy uvádí, že pocení v košili je nepříjemné až trapné až pro 76 % mužů. Někteří z nich to dokonce řeší nákladným estetickým zákrokem na speciální klinice. Pravdou je, že existuje mnohem elegantnější a jednodušší řešení, jak se zbavit nejistoty z propocení.

Jak zabránit pocení v košili? Vsaďte na neviditelné tričko pod košili

Na trhu se před pár lety objevila česká značka Triček pod košili Gobi, která představila speciální tričko proti pocení. Jedná se o trička s integrovanými podpažními díly, které zabraňují průniku potu se 100% účinností (výrobci dokonce garantují účinnost i při nadměrném pocení). Svou zásluhu na tom má materiál jménem MicroModal, který je vyrobený z bukové celulózy. Díky své struktuře dokonale odvádí vlhkost, a navíc je velmi jemný a příjemný na dotek. Tento materiál má ještě jednu přednost, a tou jsou vynikající antibakteriální vlastnosti, které chrání před vznikem nepříjemného zápachu.

Majitelé trička si v neposlední řadě pochvalují také pohodlné nošení. Díky prodlouženému slimfit designu zůstane tričko zastrčené za kalhoty, takže elegantně předejdete vyhrnování okrajů a krabacení materiálu. A co víc, nikdo si ani nevšimne, že byste pod košilí něco nosili – ne nadarmo si tričko vysloužilo přízvisko „neviditelné“.

Sebevědomí roste stejně jako vaše pohodlí

Není nic lepšího než pocit, že vás nic nerozhází. Když víte, že vypadáte dobře a že nehrozí žádné společenské faux pas. Nošení košile už nemusí být doprovázeno stresem ani obavami. Zvlášť když máte v rukávu triky, jak tomu předejít. Vaše sebevědomí poroste a stejně jako pocit komfortu a volnosti při jakémkoliv pohybu.

Komentáře