Z rozmanité nabídky doplňků přímo čiší touha po cestování a nová, svěží energie. Pod taktovkou Virgila Abloha, uměleckého ředitele pánských kolekcí Louis Vuitton, tato kolekce rozevírá svoji náruč několika novým výrazným odstínům, které tvoří stavební kameny moderního pánského stylu.

Lagoon Blue a Volcano Orange oživují letošní sezonní pánskou kolekci, po boku dalších nových barev: Bahia Yellow, Amazon Green, Pacific Blue, Antarctica White a Eclipse Black.

FOTO: Louis Vuitton rozšiřuje kolekci Taïgarama

Louis Vuitton rozšiřuje kolekci Taïgarama - GW04_010_068Louis Vuitton rozšiřuje kolekci Taïgarama - GW04_020_037Louis Vuitton rozšiřuje kolekci Taïgarama - GW04_040_019Louis Vuitton rozšiřuje kolekci Taïgarama - GW04_060_009Louis Vuitton rozšiřuje kolekci Taïgarama - GW04_070_155
Další fotky
Louis Vuitton rozšiřuje kolekci Taïgarama - GW04_080_040

Kolekce, která byla uvedena na trh v roce 2019, nyní obsahuje elegantní a praktickou tašku do ruky, nový ležérní sportovní batoh a malou elegantní crossbody messenger tašku, které doplní ikonické modely značky: Keepall, batoh Discovery a zavazadla Horizon.

Kolekce je postavena na kontrastu legendární kůže Taïga s klasickým plátnem Monogram a na tradičním savoir-faire značky. Pásky, klíčenky a peněženky reflektují designový styl sportovních bot pro tuto sezonu – léto může klidně přijít, se všemi jeho barvami! Kolekce slibuje vzrušující dobrodružství ve všech koutech světa – od městské krajiny po exotické a vzdálené destinace.

Komentáře