Měli jste špatný týden? Měsíc? Nebo dokonce rok? Není to vaše chyba! S velkou pravděpodobností za to nemůže  vaše lenost a neschopnost, nýbrž někdo jiný. S tímto zjištěním nepřišli žádní američtí vědci, ale neúspěšní lidé, kteří popíjeli lahvoně před Večerkou U Nguyena.

Lidé, kteří nám zabraňují v růstu

Tento článek zajisté potěší všechny neúspěšné a líné lidi, kteří nikdy neudělali nic pro to, aby se měli lépe. Většinu svého života totiž jen někde postávali nebo vysedávali s pivem v ruce a nadávali na to, že se někdo má líp. Pak najednou přišel někdo s heslem: „ANO, bude líp!“ a získal ve volbách třetinu všech hlasů. Jenže líp není, a to právě kvůli těmto 6 lidem.

1. Václav Havel

Tento proradný pravdoláskař, kterého naši sluníčkářští politici hned třikrát po sobě zvolili demokratickým způsobem za prezidenta, pro neúspěšné a líné lidi neudělal nic dobrého. Chleba nebyl levnější a fronty na úřadu práce se nezkrátily. Místo toho vyhlásil amnestii pro tisíce lidí, během které byli propuštěni i zlí pedofilové a kriminálníci. Zlatej prezident Zeman, co dal milost jen několikanásobnému vrahovi Kajínkovi.

FOTO: 8 ďábelských organizací, které si nepřejí, abychom se měli dobře

8 ďábelských organizací, které si nepřejí, abychom se měli dobře - 1078383-4995128 ďábelských organizací, které si nepřejí, abychom se měli dobře - clovekvtisni8 ďábelských organizací, které si nepřejí, abychom se měli dobře - eu – europa.eu8 ďábelských organizací, které si nepřejí, abychom se měli dobře - romea logo8 ďábelských organizací, které si nepřejí, abychom se měli dobře - wikipedia osf – soros
Další fotky
8 ďábelských organizací, které si nepřejí, abychom se měli dobře - n8 ďábelských organizací, které si nepřejí, abychom se měli dobře - roz8 ďábelských organizací, které si nepřejí, abychom se měli dobře - top

2. Miroslav Kalousek

Kdyby neexistoval Kalousek, lidstvo nebo minimálně Češi by dnes okupovali planetu Mars, jezdili elektromobilem už v dobách národního obrození a vymysleli přístroj, díky kterému by stálo pivo jenom korunu. Takový svět plný grešláků za korunu a nakrmených beden by si přál každý. Jediné pozitivum na Kalouskovi je to, že na něj můžou neúspěšní lidé svádět vlastní neúspěch. To pro něj musí být velká čest.

3. Exekutor Vrána

Bývalý král exekutorů Tomáš Vrána byl dlouhá léta postrachem všech dlužníků. Bral si svoje desátky i tam, kde nebylo, a mezi lidmi, co dlužili, si vytvořil pověst muže, který může za všechny dluhy v Česku. Neúspěšní lidé se ani nezamýšleli nad tím, proč u nich tento muž zvonil. Éra Vrány naštěstí skončila a lidé si můžou dále vesele půjčovat u nebankovek.

4. Bohuslav Sobotka

Vrchní vítač, který je s Merkelovou jedno tělo, jedna duše! Jak se vůbec mohla stát tahle „zubopleš“ premiérem naší země, zatímco pan Okamura bránil všechny poctivé chudáky, kteří kupují cédéčka a trička Ortel ze sociálních dávek? Naštěstí pan Babiš se Slabotkou zatočil a vítačská ČSSD se příště nedostane ani do Sněmovny.

5. Jiří Drahoš

Sice jsme o něm nikdo z nás neslyšel až do prezidentských voleb v roce 2018, ale od té doby o něm víme, že je to zákeřný fíkus, který byl v StB, člen Římského klubu, kde vysedával s Židy a ilumináty, pedofil a zloděj patentů. I tento muž může za náš neúspěch, protože nám to zcela náhodou poradil jakýsi anonym skrz řetězový mail.

6. Radek Banga

Sice jsme ho měli rádi stejně jako Kluse a Krajča, jenže pak se začal navážet do nejoblíbenější kapely všech slušných lidí, kterou je samozřejmě Ortel. Od té doby je to pro nás největší hrozba od dob Kalouska. Ti nejneúspěšnější z nás mu zkoušeli dokonce vyhrožovat cyklonem B, což se jim vymstilo.

Ferrari Lakatoš

9 věcí, díky kterým se stanete neúspěšnými a chudými

Komentáře