Svět je rozmanité místo plné svobodomyslných lidí s vlastním názorem, kteří si chtějí žít po svém. A pak tu je hrstka tragických a přestárlých paniců, kterým se školní idolky vysmály do obličeje při pozvání na rande. Tito lidé však nakonec našli pochopení a teplou náruč kamaráda ve sdružení jménem Dělnická mládež, kde mohou své komplexy svádět na levičáky, Židy, uprchlíky nebo homosexuály.

Větši ostuda než chodit se ségrou

Být omezeným hlupákem bez rozhledu je celkem snadné. Stačí k tomu mít IQ pod 88, nezajímat se o historii, nedisponovat žádným kulturním přehledem a hlavně vstoupit k Dělnické mládeži. Pak už se stanete součástí světa neúspěšných, který zahrnuje milovat kapelu Ortel, nenávidět vše, co je jiné, a nebo třeba se stát ostudou celé rodiny. Vždyť všichni ti zlí neomarxisté, komunisté, levičáci, homosexuálové a globalisté stejně nechtějí makat, ale zároveň vám berou práci! A navíc když se s nimi na internetu hádáte, tak vás věčně opravují v pravopise a dělají si z vašeho vlastenectví legraci, takže jedinou možností je blokovat, blokovat a blokovat, jak kdysi řekl a učinil Tomio Okamura SPD.

FOTO: 8 stupidních plakátů DSSS, které z vás vlastence rozhodně neudělají

8 stupidních plakátů DSSS, které z vás vlastence rozhodně neudělají - vandas eu8 stupidních plakátů DSSS, které z vás vlastence rozhodně neudělají - 8963ad9dd6ed0c69ac4db91406aec3cd8 stupidních plakátů DSSS, které z vás vlastence rozhodně neudělají - 7eb13b4706dfcd5e15921546b79e8b928 stupidních plakátů DSSS, které z vás vlastence rozhodně neudělají - 579090_647873058580644_1353531923_n8 stupidních plakátů DSSS, které z vás vlastence rozhodně neudělají - ciste usti
Další fotky
8 stupidních plakátů DSSS, které z vás vlastence rozhodně neudělají - vandas 28 stupidních plakátů DSSS, které z vás vlastence rozhodně neudělají - s0l8 stupidních plakátů DSSS, které z vás vlastence rozhodně neudělají - crop-1593766-dsss

Být členem takovéto mládežnické organizace, jakou je Dělnická mládež, však není jen tak, protože se musíte stát součástí party, která má ve zvyku proti všemu, co je jiné, protestovat. Takže například budete muset ve svém volném čase jít navštívit duhový průvod Prague Pride, kterého se zúčastní mnohdy i desítky tisíc homosexuálů. Nejhorší na tom všem celé je, že po absolvování této akce už nikdy nebudete moct vyjádřit lásku svému kamarádovi z Dělnické mládeže, i když se milujete navzájem. Údělem člena DM je totiž být heterosexuální vlastenec, který nemá rád drogy. Když se střízlivý člověk podívá na web a Facebook této organizace, tak rychle usoudí, že k těmto nýmandům by se nepřidal ani člověk toluenu, protože členové této „partičky“ vypadají jako nesvéprávné existence, který jsou na tom od pohledu tak špatně, že bychom je správně neměli sdílet ani ve Světě neúspěšných. Jenže u nás v redakci jsme dobré duše a tak trochu jim nám je líto, takže jim uděláme menší reklamu.

Prosíme vás o to, abyste raději hráli bedny, půjčovali si u lichvářů a utíkali před exekutory než, abyste vstupovali do Dělnické strany. Lepší je mít rodiče sourozence než patřit k DM.

Ferrari Lakatoš

Komentáře