Bývalý aktivista z Milionu chvilek pro demokracii a chystající se politik Mikuláš Minář je podle všeho druhým příchodem vědomí Václava Havla, což v překladu znamená, že v naší zemi znovu zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí. Dlouhou dobu byly sice síly vyrovnané, jenže aktuální vlna koronaviru pomohla vymýtit stovky přestárlých komunistů, takže to vypadá, že v Česku bude líp. Potvrdila nám to dokonce i známá věštkyně.

Havel je zpátky!

Modla všech sluníčkářů a pravdoláskařů Václav Havel se podle informací naší věštkyně vrátil. Vzal na sebe však podobu politického aktivisty a potenciálního politika Mikuláše Mináře, který ještě do nedávna stál na demonstracích před stovkami tisíci lidmi. Stejně jako se to podařilo v listopadu 1989 Havlovi při sametové revoluci. Při pohledu na jejich fotografie jsme si navíc v redakci všimli neuvěřitelné podoby, a proto nás napadlo, zda-li spolu nemají něco společného.

FOTO: Kartářka, která změnila češtinu

Kartářka, která změnila češtinu - Snímek obrazovky 2020-01-20 v 9.11.04Kartářka, která změnila češtinu - Snímek obrazovky 2020-01-20 v 9.12.09Kartářka, která změnila češtinu - Snímek obrazovky 2020-01-20 v 9.14.00Kartářka, která změnila češtinu - Snímek obrazovky 2020-01-20 v 9.15.05Kartářka, která změnila češtinu - Snímek obrazovky 2020-01-20 v 9.16.04
Další fotky
Kartářka, která změnila češtinu - Snímek obrazovky 2020-01-20 v 23.57.44Kartářka, která změnila češtinu - Snímek obrazovky 2020-01-21 v 0.16.55

V diskuzích na Novinkách jsme se navíc dočetli, že Havel byl starej ochlasta a kurevník, proto nás napadlo, jestli náhodou není Havel Minářův otec. Místo testu DNA jsme se rozhodli navštívit ověřenou věštkyni s širokou škálou znalostí, aby nám prozradila, jak to doopravdy je. Při návštěvě jsme se samozřejmě ani nemuseli představovat ani se ptát na otázku a ihned spustila. „Von ten Minář není s Havlem žádná rodina, protože von je něco víc,“ začala vyprávět známá věštkyně a pokračovala ve vyprávění.

Po smrti Havla se prý do Mináře převtělil jeho duch, který ho nutí pořádat demonstrace na podporu demokracie. „Z Havla jsem dostat satana nestihla, ale z Mináře to ještě stihnu,“ řekla s vážným výrazem na tváří a následně pronesla zaklínadlo, které by mělo Mináře očistit od všeho zlého. Havlova duše mu zůstane navždy a podle proroctví je dost možné, že bude chtít v budoucnu také kandidovat na prezidenta. Do té doby věštkyně Minářovi doporučuje napsat pár nelogických divadelních her, najít si brigádu v minipivovaru a podědit milionový majetek. Pak bude druhý příchod definitivní.

Nemůžeme se dočkat, co přinese budoucnost, ale očividně se blýská na sluníčkářštějčí časy.

Ferrari Lakatoš

Komentáře