Připravili jsme pro vás další článek, který vám pomůže najít kýženou cestu k neúspěchu. Do 9 srozumitelných bodů jsme shrnuli nejlepší způsoby, jak se stát chudým a neúspěšným člověkem.

Kašlete na školu

Bill Gates, Mark Zuckerberg, dokonce i Albert Einstein, ti všichni nedodělali školu a přesto se z nich stali jedni z největších velikánů historie. A toto jen jen drobný výčet, počet lidí, kteří nedodělali školu a pak se stejně stali slavnými a bohatými je o mnoho větší. Problém je ale v tom, že oni tu školu nedodělali, protože se chtěli naplno věnovat svojí práci, ne proto, že by je prostě nebavila a srala. Navíc třeba takový Bil Gates nedodělal Harvard, ne učňák na kadeřnici. Vykašlání se na školu je tak jeden z nejlepších způsobů, jak se stát chudým a neúspěšným.

Nehledejte si práci, ale „začněte podnikat“

Prací se moc zbohatnout nedá. Zvlášť, pokud jste dodrželi první krok a kašlali na školu. Proto je potřeba „začít podnikat“. Ale v čem a jak? To nevíme my, ani vy. Nic neumíte, škola vám nic nedala, protože jste tam nechodili, manuální práce je na hovno a dělat ji nechcete. Můžete třeba začít podnikat na internetu, ale na to zase nemáte mozkové buňky. Přihlašte se tedy o dávky a všem říkejte, že nebudete pracovat jako otroci, že začnete podnikat, až vytvoříte svůj podnikatelský plán… jednou… možná.

Pořiďte si obrok jedno dítě a zažádejte o přídavky

Tento bod vyžaduje ženský protějšek. Pravda, díky tomu přijdete o dost peněz, na druhou stranu vám ale tato společnice může obrok vrhnout nový zlatý důl. Přídavky na děti jsou velice štědré, a čím víc jich máte, tím víc dostanete. Dětem pak můžete koupit levný telefon, aby držely hubu a krmit je nejlevnějšíma sračkama ze supermarketu, zatímco vy si budete fajčit Camelky, žrát v McDonaldu a pořídíte si na splátky drahý smartphone, ale k tomu až později.

Vezměte si půjčku

Z dávek se dá přežít, ale nikdy nebudete mít peněz na rozhazování. Budete jíst ty největší sračky a sotva vám zbyde na cigára. Abyste si tedy mohli svůj pronajatý byt „vytunit“, musíte si vzít půjčku. Za půjčené peníze si můžete koupit televizi, počítač, herní konzoli, nový mobil a když něco zbyde, tak třeba i auto. Banka vám bez práce peníze nepůjčí, tak máte dvě možnosti. Bud porušit bod číslo dva a začít chodit do práce, nebo si půjčit mimo banku, třeba u nějakého lichváře.

Souložící pár vypadl z devátého patra. Ruska nepřežila, partner ano a vrátil se na party

Vezměte si další půjčku

Teď nastala ta situace, kdy nemáte dost peněz na to, abyste spláceli svoji půjčku. Pravý čas, abyste si vzali další a větší půjčku, kterou splatíte tu první i s úroky. Jak splatíte tuhle, když jste nedokázali splácet ani tu první, která byla nižší? Vezmete si pak zase další a další!

Kupujte si drahé věci na splátky

Dostáváme se k již jednou zmiňované věci. Chcete mít třeba drahý telefon, ale nemáte na něj peníze? Kupte si ho na splátky a co na nejdelší dobu, abyste měsíčně platili jen pár korun. Pokud chcete zároveň dodržet i dva předchozí body, doporučíme vám vzít si svoje předchozí půjčky u lichváře, díky čemuž nebudete mít záznam v registru dlužníků a projdete prescore. Obchody většinou vyžadují, abyste měli stálé zaměstnání, nicméně to kontrolují pouze tehdy, když je osoba žádající o splátkový prodej „podezřelá“. Vypadejte sebejistě, mějte na sobě pěkné oblečení, lžete o svých příjmech a výdajích, ale ne zase moc, abyste neupoutali příliš mnoho pozornosti. Uvidíte, jak vám úvěr projde a vy budete odcházet domu s novým telefonem.

FOTO: Nevíte, jak se rozloučit se svobodou? Inspirujte se u širokých ruských duší

Nevíte, jak se rozloučit se svobodou? Inspirujte se u širokých ruských duší - party-people18Nevíte, jak se rozloučit se svobodou? Inspirujte se u širokých ruských duší - party-people5Nevíte, jak se rozloučit se svobodou? Inspirujte se u širokých ruských duší - party-people6Nevíte, jak se rozloučit se svobodou? Inspirujte se u širokých ruských duší - party-people15Nevíte, jak se rozloučit se svobodou? Inspirujte se u širokých ruských duší - party-people8
Další fotky
Nevíte, jak se rozloučit se svobodou? Inspirujte se u širokých ruských duší - party-people13Nevíte, jak se rozloučit se svobodou? Inspirujte se u širokých ruských duší - party-people10Nevíte, jak se rozloučit se svobodou? Inspirujte se u širokých ruských duší - party-people12

Hrajte automaty

Vidina snadných peněz láká každého, komu se nechce na peníze nějak dřít. Automaty jsou vůbec nejpohodlnějším způsobem, jak přijít k penězům… pokud teda máte z prdele kliku, kterou většina lidí nemá. Nicméně, celou dobu sedíte, v jedné ruce máte cigáro, druhou ruku na tlačítku které spustí další otočku, přičemž hned vedle máte položené vychlazené pivo, ze kterého usrkujete… luxus. Když se poštěstí, možná vyhrajete zpátky prohranou výplatu + něco navíc. Když ne… vítejte ve světě neúspěšných.

Kuřte a chlastejte

Kouření a alkohol mají prokazatelný vliv na náš mozek a peněženky. Kromě toho, že dělají z lidí agresivní a hloupé dementy, je také nutí utrácet vysoké částky. Průměrný kuřák a alkoholik utratí za cigarety zhruba 900 Kč měsíčně a dalších 700 Kč měsíčně za alkohol. Pokud to dáme dohromady s tím, že vám v práci platí málo, živíte rodinu o několika členech, splácíte dluhy… no zkrátka máte úplný hovno a díky chlastu a cigaretám máte ještě míň.

Lajkujte motivační citáty

Nakonec si necháme největší perličku, kterou je oblíbené lajkování motivačních citátů. Až 90 % lidí, kteří dělají tuto činnost, to dělají jen proto, že si chtějí zahojit svoje mindráky. Chtějí mít nějakou motivaci a naději, že se ze svých sraček jednou dostanou, a právě to je uvrtává ještě víc na dno.

Svět neúspěchu

Klam jménem Instagram. Podívejte se, jak vznikají „dokonalé“ fotografie na této veleúspěšné sociální síti

Komentáře