Pokud jste někdy přemýšleli nad tím, jestli v současné době existují lidé, kteří vydělávají miliony za den, tak o tom není sporu. Většinou nemusí mít ani rozjetou firmu se spoustou zaměstnanců, ale stačí jim k tomu pouze plastová pistole, kožená brašna a 5 minut strachu.

Největší nepřítel bank

Také žijete v domnění, že banky jsou všemocné instituce, na které je každý člověk krátký? Tak to se zatraceně pletete, protože i v této době existují lidé, ze kterých mají i banky strach. Tito lidé nejsou o moc lepší nebo horší než vy, ale znají jeden jednoduchý trik, který jim dokáže za jedno odpoledne vydělat i několik milionů korun. Důležité je přitom pouze nemít strach.

FOTO: 8 způsobů, jak spolehlivě přijít k penězům

8 způsobů, jak spolehlivě přijít k penězům - SN1 – TV Nova8 způsobů, jak spolehlivě přijít k penězům - euromiliony8 způsobů, jak spolehlivě přijít k penězům - SN dědictví – csfd8 způsobů, jak spolehlivě přijít k penězům - SN naroďte se do královské rodiny -wikip8 způsobů, jak spolehlivě přijít k penězům - SN udělejte z vašeho dítete dětskou celebritu – flickr
Další fotky
8 způsobů, jak spolehlivě přijít k penězům - SN wikipedia – vemte si bohatou ošklivou ženu8 způsobů, jak spolehlivě přijít k penězům - kapitan-jack-sparrow-chce-prave-vas-pirati-z-karibiku-a-cerna-perla-lakaji-nejen-na-filmovy-zazitek8 způsobů, jak spolehlivě přijít k penězům - youtube.com viktor

Tento jednoduchý trik přitom spočívá v tom, že si na hlavu nasadíte masku, v hračkářství si koupíte pistoli na kuličky a pak už vám stačí jenom taška. S tímto náčením pak s bance poprosíte o všechny peníze, které mají v kasách a oni vám je ochotně vydají. Zní to mnohem jednodušeji než to v praxi vypadá, takže pokud nemáte IQ nad 70, tak to raději nedělejte, protože je zhruba 99% šance, že vás někdo chytne do 24 hodin.

Mexičané sice říkají, že je lepší žít 5 let jako král než celý život jako osel, jenže nesmíte zapomenout, že nejsme v Mexiku, ale v Česku, kde nic neutajíte. I kdyby se vám podařilo vykrást banku a nikdo vás nechytil, tak by stačilo, abyste si koupili pěkné auto nebo větší bazén než má soused a už by na vás přišlo udání z finančáku.

Nebo si představte verzi přepadení banky, po kterém by následoval život na útěku. Museli byste si změnit identitu. Bydlet ve všemožných motelech a skrývat se na veřejnosti. Možná by to došlo do takové fáze, že byste musel podstoupit plastiku nosu, ostříhat si vlasy nebo dokonce zhubnout několik kilo, aby vás nikdo nepoznal.

A nebylo by vlastne nejlepší žádnou banku nevykrádat a místo toho žít svůj spokojený a nudný život v chudobě, dluzích a s ošklivou manželkou na krku? Výhodou je, že nemusíte mít stres se závistivými sousedy a strachu, že vás dopadne policie a vy pak strávíte zbytek života ve vězení, kde vás budou znásilňovat.

Ferrari Lakatoš

Komentáře