Soudruzi z Ruska nám díky službám České pošty zaslali první pokusnou várku vakcíny proti koronaviru, kterou pojmenovali Sputnik V. Tento dárek přišel přímo od samotného prezidenta Putina a naočkovat se s ní mají aši přední politici, včetně prezidenta Miloše Zemana. Ti bohužel o očkování nemají zájem, a proto navrhují, aby ji nejprve vyzkoušel Kalousek a další opoziční politici.

Ruská vakcína se komunistům nezdá

Ruská vakcína už se vesele distribuuje po celém Rusku, zatímco do Česka se prozatím dostala jen českým politikům, kteří se jí bohužel bojí. Nejpodivnější je na tom celém, že z ní mají obavy i politici KSČM, kteří za Putinem stojí za každé situace. V hloubi duše se totiž obávají, že by v něm něco podobného, co měl Navalnyj ve svém čaji. Proto přišli s velmi zajímavým řešením. Chtějí, at revoluční ruskou vakcínu vyzkouší nejprve opoziční politici v čele s Kalouskem, Ferim a dalšími sluníčkáři, kteří mohou za to, že lidé nenosí roušky.

Lidé by se mohli operovat sami, navrhuje vláda. Operaci kýly zvládnete i doma, vzkazuje Vojtěch

„My komunisté si velice vážíme bratrské pomoci ze strany Ruska, přesto by bylo nejlepší, kdyby si nejprve aplikovali vakcínu opoziční politici. Je pro nás důležité, abychom teoreticky neohrozili naše zdraví, protože, jak všichni víte, vládneme tu díky hnutí ANO a ČSSD, takže kdyby se z nás stali autisté nebo by nás někdo načipoval, nemohli bychom schvalovat zákony. Z těchto důvodů chceme, aby se naočkovala demokratická žumpa. Jinak našim ruským bratrům vřele děkujeme,“ zaznělo jednohlasně ze strany KSČM.

Po vakcíně Sputnik V prý ženám v Rusku začaly růst vousy. Jejich manželé však tuto fámu vyvrátili, protože jim prý rostly už daleko předtím. Takže žádné prý lidé mít nemusí.

Samozřejmě, že si děláme legraci, protože kdyby Rusové by nám zadarmo nikdy nic nedalo.

Ferrari Lakatoš

Komentáře