Počet lidí, kteří dělají chyby a mají pos*ané životy, každým dnem roste. I proto je stále těžší najít obětního beránka, na kterého se dají snadno tyto chyby a posrané životy svést. Proto si dnes představíme 6 nejlepších adeptů, na které můžete svalovat svoje životní neúspěchy.

Kalousek

Kdo jiný by měl být uveden hned na prvním místě než bývalý ministr financí Miroslav Kalousek. Kalousek je jedním z těch, který pomohl rozprodat Českou republiku a táhl to ruku v ruce s exekutorskou mafií! Pokud jste si někdy půjčili peníze a ty pak nespláceli, až vám jednou u dveří zazvonil exekutor a zabavil všechen váš majetek, tak to není vaše vina, za to může Kalousek!

Je tu období výplat – automaty jsou nakrmený a konečně dávaj

Uprchlíci a imigranti

Hned druhé místo obsadili uprchlíci a imigranti. Znáte ten pocit, když většinu vašich peněz prochlastáte v hospodě, a tak žijete od výplaty k výplatě, a pak přijde nějaká banda uprchlíků, která od státu jen tak dostává 25 tisíc korun měsíčně (sice to není pravda, ale mohla by být). V tu chvíli máte chuť zapnout Caps Lock a napsat hodně naštvaný komentář na Novinky.cz! Vy od státu dostanete měsíčně sotva pár stovek podpory na děcka a nějací imigranti dostávají zadarmo tolik peněz? Fuj! Něco takového vás ihned dovede k radikální akci… Třeba že si koupíte tričko kapely Ortel a dáte si na FB odznáček SPD nebo přeškrtnuté mešity.

Evropská unie

A kdo nám sem ty uprchlíky posílá? Správně, Evropská unie! EU navíc může i za další věci, které vám doslova ničí život. Jako členové EU nejvíc doplácíme na tzv. diktát, kvůli kterému se pomazánkové máslo už nemůže jmenovat pomazánkové máslo… A Tuzemák už se nemůže nazývat rum. Kolik životů bylo kvůli tomu zničeno? A dál nás má západní Evropa jen jako lacinou montovnu! Zatímco tady nás firmy platí mizerně, na Západě platí ty samé firmy lidem o dost víc! Za to taky může EU (ve skutečnosti může EU jen těžko mluvit do platové politiky jednotlivých firem, protože stále máme volný trh a ty firmy jsou v soukromém vlastnictví, ale to je jedno)!

Václav Havel

Pro elity hrdina, pro pracující lid zločinec, který pomohl svým kamarádům rozkrást celou republiku. Nebýt Havla, tak bychom si žili v pohodlí našeho teplého komunistického domova a socialistický stát by nás vodil za ručičku a o všechno se postaral. Takto musíme čelit realitě, a to se fakt nedá!

Bohatší soused

Jezdí v Superbu, má nejnovější iPhone a pravidelně létá k moři. Zámožný soused od vedle prostě musí vždycky mít lepší věci než vy! Frustrovaní jeho úspěchy utápíte svoje trápení v alkoholu a cigaretách, a proto nemáte každou chvíli peníze. Navíc je to podnikatel a jak víme, tak všichni podnikatelé kradou, a pak nezbývají peníze pro nás, obyčejné lidi…

Bankéři a exekutoři

Na závěr si necháváme nejdůležitější kolečko v soukolí našeho neúspěchu. Banky a exekutoři nás okrádají o peníze a ke všemu legálně. Banky prvně pomocí reklam v televizi a na internetu lákají svoje oběti, zatímco exekutoři je pak oberou o všechno. Kdo by to byl čekal, že když si člověk půjčí od někoho peníze, tak ten někdo je pak bude chtít vrátit. A ještě s úroky! Banky jsou pro nás jedni z největších zločinců, jejich nehorázný zločin je ten, že chtějí zpět peníze, které někomu půjčily. A exekutoři, kteří peníze z neplatících dlužníků vymáhají, jsou ještě větší parchanti. Volte Tomia Okamuru!

A nejneúspěšnějším městem Česka se stává Ústí nad Labem! Dávky tu bere půlka obyvatel

Komentáře