Láska je jako Bůh. Je všudypřítomná. O tom se přesvědčily už desítky žen na internetu, kterým napsal americký voják a přislíbil jim věrnost a nekončenou lásku. Ženy všeho věku kouzlu příslušníka armády podlehly a nakonec mu naposílaly svoje životní úspory a jako bonus si ještě napůjčovaly u Providentu. Tohle není americký sen.

Voják, který miluje vaše peníze

V posledních letech se na internetu objevují případy příslušníků americké armády, kteří mluví plynule česky a navazují skrz Facebook kontakt s neznámými ženami. Voják jim slibuje věčnou lásku, avšak nyní se nachází v Afghánistánu na válečné misi, a protože je velice zamilovaný, tak by rád odešel z armády a začal nový život s neznámou ženou v České republice. Na takovýto plán mu bohužel chybí peníze. Zároveň tvrdí, že peněz má mnoho ve svém bezpečnostním sejfu, takže se k nim dostane až po návratu z vojenské mise. A tak se zamilované ženy, které čekají na svého vojáčka, rozhodnou, že neznámému muži půjčí všechny svoje životní úspory, které se někdy vyšplhají až k milionu. Kromě úspor jsou schopné si ženy půjčovat od Providentu a příbuzných.

FOTO: Americký voják na prodej

Americký voják na prodej - JCVD-in-Universal-SoldierAmerický voják na prodej - 4054–copak-titAmerický voják na prodej - copak-je-to-za-vojaka1Americký voják na prodej - cbd63f21-919f-11e9-8d9d-000c29a578f8Americký voják na prodej - copak_01
Další fotky
Americký voják na prodej - maxresdefault

Žádný takovýto voják samozřejmě neexistuje, za vším je profesionál, který podle scénáře zpracuje ženu a během pár týdnů z ní udělá čestnou členku Světa neúspěšných. „Americký voják“ tak z českých žen dělá skrz Facebook milionářky. Bohužel ne v plusu, ale v minusu. V březnu 2019 se na policii dokonce přihlásila žena, která falešnému americkému vojákovi poslala 3 720 000 korun, což je dosavadní rekord.

Na druhou stranu tito podvodníci, kteří se vydávají za vojáka, ale chtějí jen vaše peníze, vám dají důvod žít. V případě, že jste sama, si na vás totiž každý měsíc vzpomene banka nebo výběrčí splátek, který vám rád připomene, že jste na tomhle světě proto, abyste uhradila splátku.

My ve Světě neúspěšných samozřejmě radíme, abyste peníze raději hodila do bedny nebo vsadila v ruletě na červenou. Existuje totiž mnohem větší šance, že vyhrajete peníze, než že tímto způsobem naleznete pravou lásku na celý život.

Ferrari Lakatoš

Je ti 18, nemáš maturitu ani práci? Tak si rychle udělej dítě s někým, koho neznáš!

Komentáře