Neúspěch je měřitelná veličina, což viditelně dokázalo až Ústí nad Labem v minulém roce. Vedení tohoto krajského města Ústeckého kraje totiž prozradilo, že v jejich domovině žije přes 40 tisíc lidí, kteří pobírají dávky. Nezapomeňme na to, že v Ústí žije 100 tisíc obyvatel. Tomu říkáme úspěch v neúspěchu.

Ústí vede na všech úrovních

Zatímco v severských zemích testují zaručený nepodmíněný příjem pro své obyvatele, tak v Ústí nad Labem v praxi funguje dlouhá léta. Tamní obyvatelé totiž do práce chodit nemusí, protože moc dobře vědí, že štědrost sociálního systému může využít skoro každý. Tedy přesněji řečeno, prozatím to ví jen polovina Ústečáků, ale ta druhá se to již brzy dozví také po přečtení tohoto článku. V Ústí nad Labem je totiž každý den sobota, tedy kromě dne, kdy se musíte ohlásit na sociálce.

FOTO: 6 nejhnusnějších míst v Ústí nad Labem

6 nejhnusnějších míst v Ústí nad Labem - nádraží ústí západ – wikipedia6 nejhnusnějších míst v Ústí nad Labem - Radnice – Magistrát v Ústí nad labem – wikipedia6 nejhnusnějších míst v Ústí nad Labem - ubytovna u Matiční – wikipedia.org6 nejhnusnějších míst v Ústí nad Labem - flickr ústecká vana6 nejhnusnějších míst v Ústí nad Labem - Usti_nad_labem_hlavni_nadrazi_front
Další fotky
6 nejhnusnějších míst v Ústí nad Labem - wikimedia – forum6 nejhnusnějších míst v Ústí nad Labem - stí wikimedia6 nejhnusnějších míst v Ústí nad Labem - předlice wikimedia

Jedná se tedy o jedno z nejlepších míst v České republice, kde by chtěl žít opravdu každý. Místo práce lze v Ústí dělat spoustu jiných věcí, mezi které patří například vysedávání na lavičce za 60 tisíc korun, klouzání se na skluzavce za půl milionu korun nebo procházení se po Obchodním centru Forum, které ze tří stran „objímá“ Kostel Nanebevzetí Panny Marie. Pokud se chcete přestěhovat do Ústí nad Labem kvůli lákavým dávkám, doporučujeme si pořídit plynovou masku, protože v centru města se nachází chemička. Vlastně na obou stranách tohoto krajského města se nachází silně zapáchající chemička, takže když vítr fouká zleva, cítíte žumpu, zatímco když fouká zprava, tak je to spíš mršina.

Ústí samozřejmě nejsou jen dávky pro všechny a zápach z továren, ale i všudypřítomná žloutenka typu A, která zde řádí už několik let. Svůj vrchol slávy zažívala převážně v roce 2018, kdy žloutenkou onemocnily stovky lidí. Za vše prý mohla linka MHD, která vedla přes čtvrti Mojžíř a Předlice. Ano, i nemoc špinavých rukou je základním znakem neúspěchu.

Je ti 18, nemáš maturitu ani práci? Tak si rychle udělej dítě s někým, koho neznáš!

Přesvědčil vás tento článek k přestěhování se do Ústí nad Labem, nebo raději budete otročit ve snobácké Praze a následně sdílet byt s dalšími třemi lidmi? Berte na vědomí, že například ve čtvrti Mojžíř stojí byt o velikosti 4+1 okolo půl milionu korun, což znamená, že ho z dávek zaplatíte do pěti let. A to se sakra vyplatí. Pokud jsme vás stále nepřesvědčili o tom, že je Ústí královstvím neúspěchu, tak doporučujeme projet galerii nejhnusnějších míst v tomto klenotu Ústeckého kraje.

Ferrari Lakatoš

Komentáře