Dny výplat v měsíci jsou obdobím, na kterém stojí můj podnikatelský záměr. Proč? Protože právě v tyto dny dostává většina lidí svoje výplaty, a to znamená, že mezi těmito dny bude automaty krmit největší počet lidí v měsíci. Takto nakrmené automaty budou zákonitě oproti těm hladovým dávat. Mně už pak jen stačí přijít a vybrat jackpot!

Pro svůj byznys si každý kvartál vytipovávám jinou hernu. Pečlivě analyzuji aktivitu u všech automatů – jak který automat často dává, jak moc je nakrmený atd. Ve správný čas pak udeřím a vyberu jackpot!

Teď zrovna analyzuji situaci v nejmenované herně v Jablonci nad Nisou. Zdejší osazenstvo už několik dní krmí automaty hlava nehlava a je vidět, že jsou čerstvě po výplatě, maty ale ne a ne dát. Občas někdo vyhraje pár stovek, nebo i nějakou tisícovku, ale jackpot zatím nikdo nedal. Proč? Protože to jsou pitomci, kteří bezhlavě strkají prachy do matů a nemají systém! Já ale tuhle hernu monitoruji už téměř dva měsíce a již tento pátek nadejde den, kdy udeřím!

FOTO: Jak vyhrát na matech v pěti rychlých krocích

Jak vyhrát na matech v pěti rychlých krocích - 01Jak vyhrát na matech v pěti rychlých krocích - 02Jak vyhrát na matech v pěti rychlých krocích - 03Jak vyhrát na matech v pěti rychlých krocích - 04Jak vyhrát na matech v pěti rychlých krocích - 04 vyhrejte

Všimněte si, že jsem nezmínil, o jakou hernu jde. Přece se s vámi nebudu dělit o tak důležité info, ještě by mi to někdo z vás vybral. Ne, jméno herny vám neřeknu. Dávám vám ale něco mnohem cennějšího, a to návod, jak taktizovat a obírat herny o peníze. Je to jednoduchý podnikatelský záměr, který ale sype jak hovado. Musíte na to trochu pracovat, ale ty peníze za to stojí!

Doporučují vám pořídit si pro začátek nějaký zápisník, do kterého si budete zapisovat důležité informace, jako je třeba počet automatů, jak dlouho u kterého automatu někdo seděl… je dobré chodit mezi hráči a ptát se jich, kolik už do toho dneska nasypali a kolik se jim vrátilo. Můžete si tak udělat statistiku, který automat dává častěji a který ty prachy žere jak prase.

Pamatujte si, že každý automat dává, jen je potřeba trefit tu správnou příležitost. Automaty jsou jako ženy. Mají svoje periody a cykly. Když přijdete k nějakému automatu náhodně, nemůžete čekat, že vyhrajete. Může se to stát, ale je to hodně o náhodě. Ale když budete mít systém a budete si vést o každém automatu podrobné poznámky, výhra bude nasnadě.

Nezapomínejte se ale po každé výhře zdekovat pryč. Jednak vás mohou závistiví štamgasti o vaší výhru okrást, dvajak vás pak může i vyhodit samotná obsluha/majitel herny. Je to podobné, jako počítání karet. Nelegální to není, ale herny/kasína kvůli tomu přicházejí o zisk a vyhodí vás.

To by bylo asi vše. Pokud máte dotazy, ptejte se v komentáří. A upřímně si řekněte – chcete pracovat na snu někoho jiného, nebo začít pracovat na svém snu? Já začal pracovat na svém snu, a teď měsíčně vyhrávám na automatech stovky tisíc korun!

Svět neúspěšných

Komentáře