Problémy s imunitou nás trápí především v zimě a na začátku jara, kdy tělo bývá výrazněji oslabené. Při oslabené imunitě můžeme snáze dostat např. chřipku nebo některá další onemocnění, která jsou vyvolána viry, anebo angínu, jejímž původcem jsou bakterie.

Jak podpořit oslabenou imunitu?

Vedle vitamínů, probiotik a vedení zdravého životního stylu, které nám pomáhají udržet co nejlépe fungující imunitní systém, jsou v případě, že máme oslabenou imunitu, zvlášť účinné některé enzymy. V našem těle totiž mají velký význam proteolytické, tj. bílkoviny štěpící enzymy, které pomáhají zajišťovat fungování imunitního systému. Jestliže však máme oslabenou imunitu nebo nás ohrožuje zánět, je důležité podpořit jejich činnost podáváním obdobných enzymů zvenčí. Zabývá se tím speciální oblast medicíny – systémová enzymoterapie. Jejím nejznámějším lékem je Wobenzym.

Některé enzymy posilují oslabenou imunitu 

Enzymy ve Wobenzymu působí proti zánětům, podporují oslabenou imunitu a pomáhají při opakovaných zánětech dýchacích cest bakteriálního i virového původu. V případě propuknutí onemocnění ho Wobenzym pomáhá rychleji zvládnout a zkracuje tak dobu léčby. U průvodních onemocnění chřipky a u angín, kdy je kvůli napadení bakteriemi nezbytné nasadit antibiotika, je vhodné spolu s nimi podávat také Wobenzym, který zlepšuje celkový účinek léčby.

Aby se nemoc neopakovala

I když už jsme z nejhoršího venku, tedy v období rekonvalescence, Wobenzym posiluje stále ještě oslabenou imunitu a je tak účinnou obranou proti případnému opakování nemoci a jejímu přechodu do chronického stavu.

Wobenzym je tradiční lék z přírodních zdrojů k vnitřnímu užití. Pečlivě pročtěte příbalovou informaci.

Příliš spánku zabíjí, zjistila nová studie. A může poukazovat i na skrytou nemoc, například rakovinu

Komentáře