Lék Wobenzym patří už řadu let k nejprodávanějším vánočním dárkům v lékárnách. Mnoho lidí se za více než 25 let, kdy je Wobenzym na našem trhu, přesvědčilo, že opravdu pomáhá. A protože cena tohoto léku patří v lékárně spíše k těm vyšším, přišli sami na to, že by jeho nákupem k Vánocům mohli věnovat někomu – třeba rodičům – hodnotný dárek, který jim navíc může pomoci při řešení jejich zdravotních obtíží. Zkrátka dárek, který těší a pomáhá.

 

Pět důvodů, proč rodičům a blízkým darovat lék Wobenzym:

 

1) Pomáhá při zánětech kloubů

Enzymy v léku Wobenzym omezují projevy zánětu a urychlují ústup otoků. To vede ke zmírnění bolesti a zlepšení pohyblivosti kloubu.

 

2) Urychluje hojení ran

Wobenzym zlepšuje prokrvení tkání a průchodnost lymfatických cév. Díky tomu dochází k lepšímu zásobení postiženého místa živinami a odstraňování nežádoucích látek z rány a jejího okolí. To umožňuje nastartovat procesy hojení i u dlouhodobě se nehojících ran.

 

3) Posiluje oslabenou imunitu

Obranyschopnost organizmu bývá nejvíce ohrožena v podzimních a zimních měsících a také ve stáří, kdy už je imunitní systém do jisté míry opotřebován. Wobenzym posiluje oslabenou imunitu a pomáhá bránit častému opakování nemoci.

 

4) Zkracuje dobu léčby po úrazech a operacích

Wobenzym urychluje hojení a omezuje výskyt poúrazových a pooperačních komplikací např. s hnisáním rány. Urychluje vstřebávání otoků, krevních výronů a podlitin a zmírňuje bolest. Nejlepšího účinku lze dosáhnout, začne-li se Wobenzym užívat co nejdříve po úrazu nebo operaci, samozřejmě po předchozí konzultaci s lékařem.

 

5) Pomáhá bránit opakování vaginálních mykóz a gynekologických zánětů

K léčbě gynekologických mykóz jsou určeny antimykotické přípravky. Mnoha ženám se však mykózy i po této léčbě neustále vracejí. Podpůrná léčba Wobenzymem omezuje opakování tohoto onemocnění. Enzymy, které tento lék obsahuje, zlepšují také účinek antibiotické léčby gynekologických a dalších zánětů.

A důvod navíc:

Každý, kdo si v období od 1. listopadu 2019 až do 19. ledna 2020 koupí v lékárně nejméně 600 tablet Wobenzymu v libovolné kombinaci různých velikostí balení (na trhu jsou balení po 800 tbl., 300 tbl, 200 tbl. a 40 tbl.), dostane k němu poukaz na dárkový set přírodní kosmetiky Weleda v hodnotě cca 450 Kč dle vlastního výběru. 

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Více na www.wobenzym.cz 

Wobenzym je tradiční lék z přírodních zdrojů k vnitřnímu užití. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.

 

Komentáře