Když se zmíní Kim Čong-un, lídr Korejské lidově demokratické republiky, většině z nás se vybaví celá řada poznávacích znaků tohoto vzrůstem malého, ale velmi osobitého diktátora. Tím, na prvním pohled nejpatrnějším, pak určitě bude jeho unikátní účes, který Kimovi už od počátku jeho vlády zdobí všemi Severokorejci milovanou hlavu.

Na chvíli zapomeneme na všechnu smrt a utrpení, které jeho rodina stihla za dobu svého vládnutí ve východoasijské zemi napáchat, a představíme si, jak by s Kimovým legendárním účesem vypadaly nejznámější celebrity světa. V naší galerii se můžete podívat na celou řadu z nich.

FOTO: Jak by vypadaly světové celebrity, kdyby navštívily kadeřníka Kim Čong-una

Jak by vypadaly světové celebrity, kdyby navštívily kadeřníka Kim Čong-una - kim-jong-un-korean-hairstyle10Jak by vypadaly světové celebrity, kdyby navštívily kadeřníka Kim Čong-una - kim-jong-un-korean-hairstyle12Jak by vypadaly světové celebrity, kdyby navštívily kadeřníka Kim Čong-una - kim-jong-un-korean-hairstyle13Jak by vypadaly světové celebrity, kdyby navštívily kadeřníka Kim Čong-una - kim-jong-un-korean-hairstyle14aJak by vypadaly světové celebrity, kdyby navštívily kadeřníka Kim Čong-una - kim-jong-un-korean-hairstyle5
Další fotky
Jak by vypadaly světové celebrity, kdyby navštívily kadeřníka Kim Čong-una - kim-jong-un-korean-hairstyle3Jak by vypadaly světové celebrity, kdyby navštívily kadeřníka Kim Čong-una - kim-jong-un-korean-hairstyle7Jak by vypadaly světové celebrity, kdyby navštívily kadeřníka Kim Čong-una - kim-jong-un-korean-hairstyle1Jak by vypadaly světové celebrity, kdyby navštívily kadeřníka Kim Čong-una - kim-jong-un-korean-hairstyle15Jak by vypadaly světové celebrity, kdyby navštívily kadeřníka Kim Čong-una - kim-jong-un-korean-hairstyle19Jak by vypadaly světové celebrity, kdyby navštívily kadeřníka Kim Čong-una - kim-jong-un-korean-hairstyle20Jak by vypadaly světové celebrity, kdyby navštívily kadeřníka Kim Čong-una - kim-jong-un-korean-hairstyle2

Když se vrátíme zpět do „reality“, zjistíme, že Kim Čong-una a jeho život obklopuje hned několik nevyjasněných skutečností. Tyto nejasnosti se objevují už kolem samotného Kimova narození, ke kterému došlo podle KLDR v roce 1982. Vůdce se měl však podle jiných, důvěryhodnějších zdrojů narodit až 2 roky potom. Aby se však v očích veřejnosti nejevil moc mladý, svůj věk jednoduše poupravil. Žádný problém. Kromě toho Kim nechodí na toaletu, protože vyměšování je určeno pouze nižším formám života. Alespoň tomu většina obyvatel této skomírající země stále věří. Další informace, které by se, na rozdíl od ostatních, dalo vcelku bez velkých obtíží věřit, je ta, že Kim vybírá mladé zpěvačky do nejznámějších severokorejských hudebních skupin. A my můžeme jen v skrytu duše doufat, že se jednoho dne sám Kim rozhodne vydat na cestu popu a sám se prohlásí frontmana nějaké takové skupiny.

Michal Švehla

Upřednostňujete osobitý střih vlasů? V Severní Koreji by vás stál hlavu. Legálních je pouze těchto 15 účesů

Komentáře