Robotický systém ARTAS je nejmodernější a zároveň nejžádanější technologií v oblasti vlasové transplantace. Zvyšuje kvalitu extrakce folikulárních jednotek (štepy s více vlasy), usnadňuje lékaři jejich odběr a zároveň je určen k vytvoření lůžek (miniaturních dírek v příjmových oblastech hlavy) pro následnou manuální implantaci odebraných folikulů. Tyto dva kroky jsou pro úspěšnost transplantace klíčové. Právě při nich jiné metody ztrácí na kvalitě a trvalosti výsledku. Doba jde kupředu a my jdeme s ní, přijďte se přesvědčit.

Výhody transplantace
pomocí systému ARTAS

Rychlost zákroku i rekonvalescence

Robot ARTAS zvládne práci lékaře za kratší dobu a tím, že nechybuje, snižuje poškození dárcovské oblasti i jednotlivých folikulárních jednotek na minimum. Následně není nutná dlouhá rekonvalescence a vyřazení pacienta z běžných denních aktivit či z práce.

Žádné jizvy

Robot ARTAS extrahuje pouze jednotlivé vlasové folikulární jednotky (štepy s více vlasy), ne celý pruh kůže jako např. při metodě strip, tudíž na pokožce hlavy nezůstává žádná jizva. Výběr folikul je navíc rovnoměrně rozprostřen po dárcovské oblasti na zátylku, a tak není detekovatelný.

Jsme v ČR, nikam nemusíte

Naše klinika se nachází v centru Prahy, je dostupná z tramvaje a metra, takže na zákrok můžete pohodlně dorazit i bez auta. A nemusíte jezdit za hranice ČR.

ARTAS je opravdu samostatným robotem, ne jen vrtačkou v ruce doktora

Robot ARTAS je plně automatický, pod dohledem lékaře vykonává veškeré zásahy do pacientovy pokožky. Lékař následně vyříznuté vlasové folikuly posbírá a umístí je do robotem vytvořených lůžek (miniaturních řezů do pokožky hlavy). Na našem webu najdete podrobná videa, která vám práci robota ARTAS přiblíží.

3D model a konzultace

Před zákrokem je vždy nutná konzultace s trichologem, který spolu s vámi vytvoří 3D vizualizaci vlasové linie – uvidíte tedy dopředu, jak bude výsledek transplantace vypadat. Tricholog dokáže predikovat, ve kterých oblastech v budoucích letech vlasový porost zeslábne, a s ohledem na tuto znalost model připravuje. Nestane se tedy, že by vám vypadaly vlasy v prostoru mezi transplantovanými folikuly vpředu a původním vlasovým porostem vzadu.

ARTAS High-Definition Stereoscopic Vision

Tento systém díky rozsáhlému matematickému algoritmu určí, které vlasové folikuly jsou vhodné k transplantaci. Vybere přednostně zdravé štěpy s více vlasy, které systém ARTAS Harvesting šetrně a přesně vyřízne – pod naskenovaným úhlem růstu. Tímto postupem je zaručena ochrana zbývajících vlasů a zároveň větší hustota vlasů v transplantované oblasti.

Přirozené a trvalé výsledky

Neslibujeme nereálné zázraky (např. nemůžeme transplantovat vlasy, pokud je klient zcela bez vlasů), avšak po zákroku garantujeme doživotní záruku transplantovaných vlasů a jistotu, že nikdo nepozná, že jste podstoupili estetický zákrok.

Specifika robotické transplantace

Naše technologie, vycházející z metody FUE = Follicular Unit Extraction, je specifická právě tím, že je roboticky asistovaná, tzn. práci na kůži pacienta provádí robot. Lékař poté ručně vyjme robotem vyříznuté štěpy a umístí je do robotem vytvořených lůžek. Starší metody FUE používají k vyřezávání folikulárních jednotek robotickou vrtačku, se kterou po celou dobu zákroku manipuluje lékař.

Vlasové centrum a klinika zdraví Clinical Hair&Health je v České republice jediná, která vlastní systém ARTAS a provozuje plně robotickou transplantaci vlasů. V portfoliu má přes 100 spokojených klientů, kteří se vracejí pro konzultaci následné péče a s doporučeními dalších zákazníků. Výsledky transplantací můžete sledovat také na našich webových stránkách. O profesionalitě našich pracovníků se můžete přijít přesvědčit nově také do Brna. 

Více informací naleznete
na
www.robotickatransplantace.cz

Komentáře