Ucelená řada na podporu růstu a hustoty vlasů se postará o zdraví vaší vlasové pokožky, pevnost vlasů a jejich zdravý růst. Řadu Kenogen Uomo pro obnovení růstu vlasů vytvořili trichologové speciálně pro potřeby mužské kůže. Obsahuje šampon, vlasovou vodu a potravinový doplněk s melatoninem. Přírodní vlasová péče, která umí zázraky a nemá žádné vedlejší účinky.

Proč používat Kenogen Uomo?

Péče Kenogen Uomo obsahuje přírodní blokátory DHT (Dihydrotestosteronu a  5α-reduktázy), které mají za následek řídnutí a padání vlasů u mužů. Jejich působením vlasy postupně slábnou, nedorůstají obvyklé délky a nedostatečně pokrývají ovlasenou část hlavy.

Enzym 5α-reduktáza je mnohem aktivnější u mužů ve srovnání s účinkem u žen, a tak se specialisté při vývoji zaměřili na mužské problémy s vlasy. Primárně Kenogen Uomo pomáhá s androgenní alopecií, je určen i pro vlasy slabé.

Kenogen Uomo blokuje DHT, čímž:

  • zabraňuje vypadávání vlasů
  • zpomaluje androgenní alopecii 
  • zamezuje řídnutí vlasového porostu
  • obnovuje přirozený růst vlasů
  • vyživuje vlasový stvol, který získává na objemu
  • podporuje hustotu vlasů
  • čistí a vyživuje vlasovou pokožku

 

Kenogen Uomo je nejlepší péčí pro moderního muže, která je vhodná i pro posílení růstu vlasů po transplantaci vlasů. Patentovaná složka Keno komplex zaručuje po zákroku zdravý růst a posílení vlasového stvolu. Péče obsahuje důležitý melatonin a látky, které snižují produkci DHT apod., které mají za následek slábnutí a vypadávání vlasů. Byla vyvinuta pro obnovení růstu vlasů a je určena pro muže s jemnými vlasy a se sklonem k řídnutí vlasového porostu. Zesláblé vlasy znovu získávají metabolickou rovnováhu a postupně se stávají viditelně silnějšími a pevnějšími.

 

Musím koupit řadu celou?

Zakoupit samozřejmě můžete samostatně šampon, vlasovou vodu či doplněk stravy Keno Melatonin, avšak společně fungují nejlépe. Důležitá je komplexnost kúry, tedy jak očista pokožky hlavy, tak vlasového stvolu i příjem melatoninu zevnitř. Pokud si nejste jisti, kterým přípravkem byste měli začít, navštivte naši trichologickou poradnu. Vyškolený personál vám poradí a doporučí, co je pro vás nejlepší.

Od 16. září 2019 do konce října běží navíc akce – konzultace na robotickou transplantaci pomocí systému ARTAS včetně 3D modelu zdarma.

Dopřejte svým vlasům výživu a odbornou péči i v pohodlí domova, nejen u kadeřníka, a skončete tak s padáním vlasů. 

 

Více informací naleznete íce info – https://www.clinicalhair.cz/cs/26-kenogen a https://robotickatransplantace.cz/ 

 

Komentáře