Britská značka Bulldog je známá svým komplexním přístupem k péči o mužskou krásu. Od špičkových krémů a prvotřídních holicích strojků přes velejemnou péči o pánský vous, Bulldog aktuálně rozšířil portfolio o produkty pro péči o mužskou kštici, kterou slibuje vytunit do požadovaných tvarů i struktury. Pánové všech vlasových hustot i střihů, zbystřete, mluví se tu o vašich čírech, patkách i kotletách. Už nemusí být zanedbané a beztvaré. Mohou být zcela v topu i bez chemie a silikonů!

Každý produkt Bulldog, speciálně vyvinutý za použití účinných přírodních stylingových složek – namísto tradičních syntetických – poskytuje požadovanou fixaci a zároveň obsahuje úžasné přírodní ingredience, o kterých je známo, že jsou šetrné k vašim vlasům a pokožce hlavy. A co víc, celý sortiment je dodáván v recyklovaných nebo rostlinných plastových obalech vyrobených z cukrové třtiny a samozřejmě s certifikací cruelty free a vegan.

Vlasové portofolio Bulldog zahrnuje 3 produktyStylingový solný sprej, Stylingový krém a Stylingovou pomádu. Rozdíl mezi nimi je jednak ve struktuře samotného produktu, ale hlavně v síle fixace. Stylingový solný sprej, který do vlasů stříkáte, dopřeje vlasům lehkou přirozenou fixaci díky soli ze Středozemního moře. Vlasy jsou velmi jemně ztužené a přitom výborně drží tvar. Stylingová pomáda, jejíž rozetřete malé množství v prstech, vaši kštici opravdu silně zafixuje a síla arganového oleje vlasu dopřeje lesk jako blesk. Stylingovému krému stačí pouze kapičku vetřít do vlasů a umí je ztužit se střední silou a vlasy vyživit díky férově získanému bambuckému máslu.

Stačí si jen vybrat texturu, která vám vyhovuje, a vyzkoušet sílu stylingových produktů Bulldog přímo na své hlavě! Pánové, už nemusíte dělat kompromisy, pokud jde o úpravu vlasů.

S Bulldog je styl přirozený a udržitelný ve všech směrech.

Komentáře