Není tomu dlouho, co společnost Lufthansa odhalila plány vytvořit byznysovou verzi svého největšího dvoumotorového letounu, Boeingu 777. Nyní se můžeme podívat na další várku fotografií honosných interiérů, které by během roku 2020 měly zdobit právě limitovanou edici 777X.

Boeing 777X má sloužit jako luxusní soukromý letoun určený především pro početné národní delegace nebo velké obchodní společnosti. I když si na vyšperkované „Xko“ budeme muset počkat minimálně 2 roky, můžeme si o něm již dnes udělat poměrně slušný obrázek. A to z množství grafických návrhů, které Lufthansa postupně zveřejňuje. Na nejčerstvější várku těchto digitálních ilustrací se můžete podívat v naší galerii.

FOTO: Podívejte se na nové snímky interiéru připravovaného Boeingu 777X

Podívejte se na nové snímky interiéru připravovaného Boeingu 777X - Lufthansa-Boeing-777X-Business-Cabin-1Podívejte se na nové snímky interiéru připravovaného Boeingu 777X - Lufthansa-Boeing-777X-Business-Cabin-2Podívejte se na nové snímky interiéru připravovaného Boeingu 777X - Lufthansa-Boeing-777X-Business-Cabin-5Podívejte se na nové snímky interiéru připravovaného Boeingu 777X - Lufthansa-Boeing-777X-Business-Cabin-3Podívejte se na nové snímky interiéru připravovaného Boeingu 777X - Lufthansa-Boeing-777X-Business-Cabin-4
Z těchto návrhů je zřejmé, že cestující určitě nebudou trpět nedostatkem prostoru nebo soukromí. Od ostatních pasažérů je budou totiž dělit důmyslné kóje, ve kterých si bez problému sklopíte sedadlo a vznikne vám tak velmi pohodlné lůžko. Polohu celého sedadla máte možnost měnit pomocí tabletu s operačním systémem Android, který bude k dispozici každému na palubě. Kromě manipulace se sedadlem nebo osvětlením vám tablet nabídne například všechny potřebné informace o letu, aktuálním počasí nebo vám umožní zahrát si zábavnou hru na ukrácení dlouhé chvíle. Jásat můžou i majitelé mobilů s funkcí Qi, které si budou moct bezdrátově dobíjet. Vysoká vlhkost a nízký tlak v kabině pak zaručí zdravější a pohodlnější pobyt během celého letu. Není pochyb o tom, že Lufthansa má v plánu vytvořit klenot mezi soukromými letouny a vše zatím nasvědčuje tomu, že se jí to opravdu povede.
Michal Švehla

Komentáře