O všelijaké krádeže, přepadení nebo zločiny související s drogami není v dnešní době v žádném případě nouze. Kdy jste ale naposledy slyšeli o někom, koho zadržela policie, protože zaútočil na svou přítelkyni banánem?

Ano, i takové zločiny se tu a tam odehrají a my můžeme jen valit oči nad tím, jak moc mimo realitu se někteří „kriminálníci“ nacházejí. Za zmínku určitě stojí jeden opravdu pozoruhodný případ z Colorada ve Spojených státech amerických, kdy byla žena zatčena při pokusu vloupat se do vězení. Na tento a další bizarní zločiny, které byly spáchány a nedávají tak docela smysl, se podívejte v naší galerii.

FOTO: Tarantule držená jako rukojmí a další zločiny, které by vás ani ve snu nenapadly

Tarantule držená jako rukojmí a další zločiny, které by vás ani ve snu nenapadly - 15287447_e055_4c70_98df_5204f5086009_529305120Tarantule držená jako rukojmí a další zločiny, které by vás ani ve snu nenapadly - wDH9S4BTarantule držená jako rukojmí a další zločiny, které by vás ani ve snu nenapadly - gettyimages-2080076Tarantule držená jako rukojmí a další zločiny, které by vás ani ve snu nenapadly - ghost1Tarantule držená jako rukojmí a další zločiny, které by vás ani ve snu nenapadly - The-30-Most-Absurd-Mugshots-of-All-Time_1-1
Další fotky
Tarantule držená jako rukojmí a další zločiny, které by vás ani ve snu nenapadly - 1Tarantule držená jako rukojmí a další zločiny, které by vás ani ve snu nenapadly - istockphoto-468661912-612×612Tarantule držená jako rukojmí a další zločiny, které by vás ani ve snu nenapadly - maxresdefaultTarantule držená jako rukojmí a další zločiny, které by vás ani ve snu nenapadly - b6235831e02af3b9bc6b6507fa1d3da9Tarantule držená jako rukojmí a další zločiny, které by vás ani ve snu nenapadly - makeup-sex-seinfeld

Co se colorádského případu s vloupáním do vězení týče, místní rodačka, tehdy dvacetiletá Monique Deshawn Armstrongová, se tehdy za pomoci kleští dostala skrz plot chránící jedno z tamních vězení. Důvodem dívčina počínání byl její bratr, který si zde odpykával trest za jízdu pod vlivem návykových látek. Odhodlaná Monique nakráčela přímo mezi překvapené bachaře a požadovala, aby byla zatčena místo bratra. Ten prý za nic nemohl a byl naprosto nevinný. Část jejího přání se jí vzápětí splnila, vzhledem k tomu, že ještě toho večera sama skončila za mřížemi. Její bratr bohužel žádnou propustku z vězení ten den, a ani žádný jiný, nedostal. Pokud se tedy budete někdy pokoušet osvobodit své blízké z chládku, určitě to zkuste udělat nějakou nenápadnější cestou než nešťastná Monique.

Michal Švehla

Půlmiliardové výkupné, vymytý mozek, smrt neviňátka. Osm děsivých únosů, které se zapsaly do historie

Komentáře