Trvalo dlouhých 14 let, než Martin S. Penn přiznal své manželce, že ve skutečnosti nedělá řidiče kamionu, tak jak si celou dobu myslela. Důvod? Dle Martinových slov není v lidských silách s jeho ženou vydržet déle než hodinu v kuse. S věrohodnou zprávou přišel portál Thereisnews.

Ačkoliv by většina mužů, pokud by se chtěli vyhnout manželkám, nejspíše zvolila jiný postup, Martin vzal celou situaci opravdu vážně a dal dohromady důkladný plán. Vymyslel si alibi v podobě nového zaměstnání, konkrétně řidiče velkého kamionu. Koupil si nákladní vůz a jeho spanilá jízda začala. Martin jezdil napříč zemí dlouhých 14 let, a to bez jakéhokoliv nákladu.

Muž vyloupil banku, našli ho opilého v baru jen pár metrů od místa činu. Svůj úspěch tam oslavoval s přáteli

Byla to  výhra v loterii, která před lety manželům Pennovým umožnila skončit v práci a zůstat doma. Chtěli si užívat života s nově nabytými financemi, Martin ale už po několika dnech věděl, že tudy cesta nevede. „Znám hodně lidí, kteří neradi řídí, obzvlášť pak kamion. Ale ti nepoznali moji ženu. Pak by pro ně jízda takovým náklaďákem byla vysvobozením, za to dám ruku do ohně. Neznám nikoho, kdo by v její přítomnosti vydržel déle než hodinu. Peníze nebyly problém, koupil jsem si tedy náklaďák a manželka mi vše uvěřila.“ „Měla jsem svoje podezření, ale tohle by mě nikdy nenapadlo. Přišlo mi divné, že mu domů nikdy nepřicházely výplatní pásky, i to, že o práci nikdy nemluvil. Každopádně nemám v plánu ho opustit, nechám ho řídit si jeho kamion a já si budu nadále užívat svůj podíl z výhry v loterii,“ vyjádřila se Martinova manželka Jessica.

Michal Švehla

Pozn.: V rámci kvalitní novinářské praxe je článek vyfabulovaný. Zpráva je poplašného nebo jinak závažného charakteru. Ve skutečnosti nemusíte několik let předstírat docházení do zaměstnání, abyste se vyhnuli manželce. Můžete se jí vyhnout i mnohem důmyslnějšími způsoby.

Muž v medvědím obleku během svého řadění zničil řadu stanů a příští rok se plánuje vrátit zpátky. Budeme se těšit!

Policie zatkla muže v medvědím obleku, který ničil stany lidí čekajících na Black Friday. Příští rok se plánuje vrátit zpět

Komentáře