Herny jsou už měsíc zavřený, takže teď je ten správnej čas k tomu najít si bohatou holku, u který můžeme bydlet a která za nás bude platit nájem a živit nás. Tomu se říká jasný plán, jak přežít tuhle krizi. Výhodou je, že nemusíte řešit vzhled, protože půlku obličeje stejně zakryje rouška, takže hlavní je konto.

Ošklivka s rouškou je fajn, když má prachy

Doba je zlá, a pokud nejste doma na 60 procentech nebo na dávkách, tak vám můžeme doporučit najít si svůj „jackpot“ jinou cestou, když už jsou herny zavřené. Takže pánové, nažhavte Tinder a Badoo, protože je čas najít si zámožnou ošklivku, která vás bude živit do doby, než tohle všechno skončí. Není čas hrát si na vybíravé hrdiny, protože žijeme v době, kdy na ulici moc bohatých a zároveň pohledných dívek nepotkáte. Existuje však několik základních rad, jak se k zámožné šťabajzně v roušce dostat.

FOTO: 10 tragických balicích hlášek z Ester a Josefíny, při jejichž vyřčení se propadnete ostudou do země

10 tragických balicích hlášek z Ester a Josefíny, při jejichž vyřčení se propadnete ostudou do země - Snímek obrazovky 2020-04-06 v 18.40.5710 tragických balicích hlášek z Ester a Josefíny, při jejichž vyřčení se propadnete ostudou do země - Snímek obrazovky 2020-04-06 v 18.42.1710 tragických balicích hlášek z Ester a Josefíny, při jejichž vyřčení se propadnete ostudou do země - Snímek obrazovky 2020-04-06 v 18.42.5510 tragických balicích hlášek z Ester a Josefíny, při jejichž vyřčení se propadnete ostudou do země - Snímek obrazovky 2020-04-06 v 18.44.0710 tragických balicích hlášek z Ester a Josefíny, při jejichž vyřčení se propadnete ostudou do země - Snímek obrazovky 2020-04-06 v 18.44.40
Další fotky
10 tragických balicích hlášek z Ester a Josefíny, při jejichž vyřčení se propadnete ostudou do země - Snímek obrazovky 2020-04-06 v 18.46.1710 tragických balicích hlášek z Ester a Josefíny, při jejichž vyřčení se propadnete ostudou do země - Snímek obrazovky 2020-04-06 v 18.46.4210 tragických balicích hlášek z Ester a Josefíny, při jejichž vyřčení se propadnete ostudou do země - Snímek obrazovky 2020-04-06 v 18.53.3110 tragických balicích hlášek z Ester a Josefíny, při jejichž vyřčení se propadnete ostudou do země - Snímek obrazovky 2020-04-06 v 18.53.1310 tragických balicích hlášek z Ester a Josefíny, při jejichž vyřčení se propadnete ostudou do země - Snímek obrazovky 2020-04-06 v 18.50.50

V případě, že pocházíte z maloměsta, tak máte určitě zmapované ošklivky z vyšší třídy. Znovu opakujeme, že na vzhledu nezáleží, protože na sobě bude mít stejně roušku, která zakryje polovinu obličeje. Vás zajímá jen její dům, auto a výše bankovního účtu. Pak už existují jen další bonusy, jako je ochota dávat vám kapesné a krmit vás. V každém menším či větším městě se nachází dobře zajištěná ošklivka, které byste se během karantény měli držet.

Způsobů, jak se s ní seznámit, je samozřejmě víc. Jedním z nich je supermarket, který je pro mnoho lidí v současné době jediným místem sociálního kontaktu. Doporučujeme nejprve zkontrolovat, co takové ženy nakupují. Jestliže se jedná o nóbl potraviny typu kaviár, šampaňské nebo lanýže, tak se takovéto ženy určitě držte a zkuste ji oslovit. Dalším důležitým hlediskem je auto, jakým tato dívka přijela. Když zjistíte, že oba tyto faktory vyhovují vašim požadavkům, je na místě první kontakt. Nebojte se takovou ženu oslovit. V případě, že reaguje mezi regály pozitivně, tak vám nezbývá nic jiného, než na ni zakašlat. Pak už jen navrhnete společnou karanténu a máte jisté dvoutýdenní rande. Během této fáze doporučujeme se nejvíc snažit, a to ve všech ohledech! Buďte schopný milenec, pozorný gentleman a prostě se zkuste co nejdéle přetvařovat, protože jakmile si ji získáte, tak máte vyhráno.

Pokud nejste schopni oslovovat ženy v supermarketech, tak to zkuste klasicky po internetu. Starý dobrý internet vám pomůže oslovit zazobané ošklivky a domluvit si rande v rouškách. Berte to tak, že když máte oba roušky, tak odpadá líbání, protože je stav nouze a mohlo by to znamenat nákazu koronavirem.

Takže hledejte bohatou ošklivku dřív, než skončí příkaz nošení roušek, protože pak bude mnohem těžší sbalit ošklivou milionářku.

Ferrari Lakatoš

7 frází, které členové komunity neúspěšných nikdy nevysloví

Komentáře