Po minulém týdnu se v Česku ukázalo, co by lidem nejvíce chybělo, kdyby jim to bylo odepřeno. Češi se totiž bez hospod obejdou, protože si mohou dát pivo doma na gauči, jenže bez Výměny manželek, popřípadě pořadu Prostřeno, by to absolutně nezvládli. Proto ministr zdravotnictví přemýšlí nad tím, že by neočkovaným lidem zakázaly tyto reality show. To by mohlo velkou část odpíračů očkování proti covidu motivovat.

Výměna manželek jen pro očkované

Zakázat výměnu manželek by s velkou pravděpodobností přesvědčilo minimálně půlku odpíračů očkování k tomu se nechat očkovat, ukázal průzkum neveřejného mínění, který byl proveden na 30 bezdomovcích, 25 maminkách na mateřské, 42 nezaměstnaných, 17 cizinců a 9 komunistech. Tento vzorek byl naprosto dostačující k tomu, aby se ukázalo, že lidé v Česku oblíbenou reality show Výměna manželek naprosto milují. Rok 2021 navíc přišel s obzvláště extrémní epizodou tohoto pořadu. Objevila se v něm totiž nechvalně proslulá špindíra Lucie, která miluje mafo a preferuje houskové knedlíky bez housky.

FOTO: 7 věcí, které vás před koronavirem neochrání

7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5291229689_88cc09412f_b7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - snimek_obrazovky_2020-03-03_v_12.45.147 věcí, které vás před koronavirem neochrání - bůh wiki7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - hornbach.cz7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - pixabay
Další fotky
7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5e302a5914398-43287 věcí, které vás před koronavirem neochrání - antibiotika pixabay

Průzkum totiž ukázal, že Češi ze všeho nejvíce milují, když mohou v televizi koukat na lidi, kteří jsou na tom ještě hůř než oni. Tento zážitek milují ještě mnohem víc než pivo, svíčkovou nebo Pelíšky, jak ukázal průzkum. Takže je logické, že pana ministra napadlo zakázat odpíračům očkování proti covidu právě Výměnu manželek. Způsob, jakým bude promítán oblíbený pořad, ještě nebyl upřesněn, ale jednou z možností je promítat ho v kinech. Každý týden by byla Výměna promítána zdarma a ke vstupu byste museli mít u sebe pouze očkovací průkaz, kterým byste dokázali, že jste imunní.

„No to snad nemyslíte vážně! Tomuhle řikám totální diktatura, kterou tady nepředváděli komunisti ani fašisti! Výměna manželek je naší poslední radostí v tomhle světě, kde je všechno zakázaný,“ sdělila nám paní Nováčková z Trutnova. Další desítky lidí reagují podobným způsobem, takže to vypadá tak, že je to doopravdy citlivé místo většiny Čechů.

Neočkovaní Češi budou muset nosit alobalovou čepici, navrhuje vláda

Samozřejmě, že si děláme klasicky legraci, takže ničemu nevěřte a raději to hned sdílejte!

Mercedes Lakatoš

Komentáře