Po papírnictvích a některých obchodech s oblečením a obuví se vláda Andreje Babiše rozhodla otevřít i všechny věštírny a astrologické poradny. Ukázalo se totiž, že Češi si v současné těžké situaci neumí sami poradit se svými životy, a vypadá to, že je může spasit jen astrolog, kartářka, vědma nebo jiný šarlatán. I když Češi brečí, že nemají na mnoho základních věcí peníze, tak se nebojte, protože prachy na tyhle nesmysly budou mít vždycky.

Věštírny se brzy otevřou

Mysleli jste si, že jediné, co Češi v těchto těžkých dobách potřebují, je točené pivo? Tak to jste na omylu, protože si nově vystačí s pivem v lahvi, naproti tomu jejich duševní zdraví závisí na naději. Tu nám dříve dodávalo náboženství, ale to už dávno neplatí. Proto se naše vláda rozhodla zpřístupnit Čechům astrologické poradny a veřejné věštírny.

„Mysleli jsme si, že našim občanům v naději pomůže rychle vytvořená vakcína proti koronaviru, jenže světovým vědcům a všeobecně inteligentním lidem Češi odjakživa nevěří. Proto jsme se rozhodli pro náhradní řešení a tím je znovuotevření šarlatánských byznysů jako jsou věštci, vědmy a jasnovidci. Když to lidi chtějí, tak jim v tom nebudeme bránit,“ řekl exkluzivně naší redakcí jeden z mluvčích Vlády ČR, který si nepřál být jmenován, protože se bytostně stydí za to, jaký jsou obyvatelé naší země hlupáci bez špetky úcty.

FOTO: 7 věcí, které vás před koronavirem neochrání

7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5291229689_88cc09412f_b7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - snimek_obrazovky_2020-03-03_v_12.45.147 věcí, které vás před koronavirem neochrání - bůh wiki7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - hornbach.cz7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - pixabay
Další fotky
7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5e302a5914398-43287 věcí, které vás před koronavirem neochrání - antibiotika pixabay

Věštci, vědmy a ostatní šarlatáni to však vnímají naprosto opačně. „Celou dobu jsme věděli, že nám na konci ledna otevřou provozovny, ale tajili jsme to, protože naše jasnovidecké služby nejsou zadarmo. Pokud chcete vědět, co vás čeká a nemine, tak nám za to musíte pořádně zaplatit,“ zareagovala na dotaz vědma Eržika na dotaz, proč nám věštci už dávno neřekli, kdy budou mít otevřeno. Lidé zkrátka potřebují něčemu věřit a vzhledem k tomu, že se komunistům v naší zemi podařilo vymýtit náboženství, tak jsme si našli horoskopy, seriál Ulice nebo Výměnu manželek.

Za kvalitu a odbornost se holt v této zemi platí, a je jedno, jestli jde o zedníka nebo věštce. To vám v této době prozradí každá druhá bába na vesnici.

Samozřejmě, že tento článek je smyšlený nesmysl, který byste neměli brát vážně. Místo toho byste to mohli sdílet a od srdce se tomu zasmát.

Ford Lakatoš

Komentáře