Pro všechny bedňáky, géčkaře a točky jsme se rozhodli poodhalit důležité tajemství, o kterém se bohužel ve světě kasin a heren mlčí. Řeč je o jednoduchém triku, díky kterému neprohrajete na bednách nikdy ani korunu. Nevěříte? Následující článek vám ukáže, že nelžeme.

Prastaré tajemství kasina

„Dříve jsem o tomto prostém triku neměl tušení. Myslel jsem, že je to fáma, která není postavená na skutečných základech. Tuto radu jsem považoval za jakousi bájnou Atlantidu,“ prozradil redakci Světa neúspěšných pan Novotný z Kolína, který za svůj život dokázal prohrát na bednách svůj dům, dva automobily i zlato po babičce. Když jsme mu prozradili tajný trik, byl naprosto paralyzován a doslova děkoval, protože ho to nikdy nenapadlo. Nyní naši redakci vychvaluje na každém roku.

Další člověk, kterému jsme poradili, byla paní Vlasta, která chodila hrát bedny jen po pozitivní věštbě u kartářky nebo po výplatě. Když se data shodovala, tak nebylo nic snazšího, než vzít celou výplatu a vyrazit na bedny. „Díky Světu neúspěšných už nyní vím, že jedinečná moc kartářek nemá na automaty žádný vliv, ale pouze na vztahy, smrt a náhodná setkání,“ prozradila v krátkém rozhovoru paní Vlasta. Ta díky naší radě už druhý měsíc bedny nehraje a místo toho začala chlastat. „Z chlastu alespoň něco mám,“ dodala.

FOTO: 8 způsobů, jak spolehlivě přijít k penězům

8 způsobů, jak spolehlivě přijít k penězům - SN1 – TV Nova8 způsobů, jak spolehlivě přijít k penězům - euromiliony8 způsobů, jak spolehlivě přijít k penězům - SN dědictví – csfd8 způsobů, jak spolehlivě přijít k penězům - SN naroďte se do královské rodiny -wikip8 způsobů, jak spolehlivě přijít k penězům - SN udělejte z vašeho dítete dětskou celebritu – flickr
Další fotky
8 způsobů, jak spolehlivě přijít k penězům - SN wikipedia – vemte si bohatou ošklivou ženu8 způsobů, jak spolehlivě přijít k penězům - kapitan-jack-sparrow-chce-prave-vas-pirati-z-karibiku-a-cerna-perla-lakaji-nejen-na-filmovy-zazitek8 způsobů, jak spolehlivě přijít k penězům - youtube.com viktor

Jistě vás zajímá, co jsme těmto vděčným osobám tak zázračného pověděli, že jim to pomohlo prozřít a uvědomit si, kde jsou opravdové životní hodnoty, tedy v alkoholu. Pod nátlakem veřejnosti jsme se rozhodli, že vám vše ukážeme na základě vzorového rozhovoru s osobou závislou na bednách. Tak tedy:

Gambler: rát bich se dozvědel nějaký trik, který bi my poradil, jak neprohrát na bednach. nevite o necem?

Svět neúspěchu: Ano, víme.

Gambler: a co??? estli se můžu zeptat

Svět neúspěchu: PROSTĚ TO NEHRAJ KRETÉNE. TO JE TAJEMSTVÍ, DÍKY KTERÝMU NIKDY NEPROHRAJEŠ ANI KORUNU. AUTOMATY MAJ V SOBĚ ALGORITMUS, DÍKY KTERÝMU STROJ VŽDYCKY VYHRAJE NAD HRÁČEM. COS NA TOM, DEMENTE, NEPOCHOPIL? VŽDYCKY PROHRAJEŠ.

Gambler: Aha, takže stačí nehrát bedny?????

Svět neúspěchu: SPRÁVNĚ, TY DEGENE.

Gambler: Tak diky. To sem nevedel.

Svět neúspěchu: Tak a teď hurá do insolvence a do práce.

Tajemství úspěchu, jak nikdy neprohrát na bednách ani korunu je tedy prosté. Stačí bedny nehrát a úspěch se dostaví poměrně rychle. Kdo by to byl řekl, že?

Ferrari Lakatoš

Březen – za bedny nevlezem: Vláda zavřela všechna kasína a herny

Komentáře