Podle nejnovějších průzkumů veřejného mínění se ukázalo, že 45 % Čechů odmítá aplikaci nové vakcíny proti koronaviru Covid 19, což je samozřejmě špatně a oddaluje to možnost žít opět normálním životem jako tomu bylo před pandemií. Pro tyto případy vláda navrhuje speciální opatření, které by nařizovalo neočkovaným Čechům nosit alobalovou čepici. Ti samozřejmě zuří jako nikdy předtím.

Alobalové čepice pro všechny

Odmítáte vakcínu? Nevěříte očkování? Myslíte si, že očkování není řešení? Tak to pro vás máme dobrou zprávu, protože vláda přemýšlí nad tím, že každého, kdo se nebude chtít očkovat, označí alobalovou čepicí, kterou bude muset nosit všude na veřejnosti, a to včetně zaměstnání, školy nebo maturitního plesu. Alobalová čepička je totiž jedním z hlavních poznávacích znaků konspiračních teoretiků, kteří věří, že je tato pokrývka hlavy chrání před čtením myšlenek ufony a nebo také před „zákeřnou“ sítí 5G. Nositelé alobalových čepic například rádi octují, což je další z konspiračních praktik, která spočívá v tom, že venku vaříte ocet, čímž rozpouštíte chemtrailsové čáry na nebi.

FOTO: 7 věcí, které vás před koronavirem neochrání

7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5291229689_88cc09412f_b7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - snimek_obrazovky_2020-03-03_v_12.45.147 věcí, které vás před koronavirem neochrání - bůh wiki7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - hornbach.cz7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - pixabay
Další fotky
7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5e302a5914398-43287 věcí, které vás před koronavirem neochrání - antibiotika pixabay

Na povinné alobalové čepice nebude přispívat žádná pojišťovna ani stát, takže si ji budete muset vyrobit sami podobně jako tomu bylo v případě roušek na jaře. Výrobci alobalu si už mnou ruce, protože je v roce 2021 čekají obrovské žně. „Alobalový průmysl čekají zlaté časy. S tímto zákonem samozřejmě souhlasíme, protože alespoň budeme vědět, komu se ve společnosti vyhýbat velkým obloukem. Navíc je to pro nás obrovský kšeft. Lidé konečně nebudou používat alobal jen v kuchyni, ale sami sebe budou muset označovat za hlupáky. A to mě baví,“ prozradil nám nejmenovaný majitel továrny na alobal.

„Biomatky se proti tomuto návrhu vlády samozřejmě ohrazují a hodlají protestovat. My nechceme očkování a už vůbec nechceme nosit čepice z alobalu. Proto jsme se na protest rozhodli, že dobrovolně budeme nosit papírové čepice jako měl například Večerníček. Tímto dáme veřejnosti najevo svůj nesouhlas. A navíc je to ekologické,“ řekla exkluzivně tisková mluvčí ze spolku Očkované matky s neočkovanými dětmi.

Babiš dostal místo vakcíny vitamín B12, potvrdila důchodkyně z Litoměřic, která použila selský rozum

Vypadá to, že zákon by mohl být schválen během příštího roku, takže se máme na co těšit. Podle našich výpočtů bude mít na hlavě alobalovou čepku zhruba 4,5 milionu Čechů.

Opět si z vás tak trochu utahujeme, takže alobalové čepice vyrábět prozatím nemusíte.

Ferrari Lakatoš

Komentáře