Ač je dobré mít osvědčenou klasiku, na kterou se můžete spolehnout, nezaškodí čas od času vyzkoušet něco nového. A nemluvíme o vztazích.

Salvatore Ferragamo Uomo Casual Life

Parfém Salvatore Ferragamo Uomo Casual Life, prodává FAnn Parfumerie.

Jsou parfémy, které se nehodí jen tak na den, když jdete z třeba z fitka. A pak jsou takové, které se zase nehodí k obleku. Uomo Casual Life od Ferragama asi nevezmete ke smokingu, ale na všechny další situace je naprosto perfektní. Lehká, nevtíravá a svěží vůně, kterou můžete nosit k chinos na neformální pracovní oběd a podobné akce či k výrazně sportovnímu outfitu (nebo k teplákům doma, protože i tam můžete vonět, vaše lepší polovička to určitě ocení). Samotná vůně v sobě má citron, fialku, postupně přechází přes kávu až bílému cedru a pižmu.

Clinique For Men Maximum Hydrator Water Gel

Clinique For Men Maximum Hydrator Water Gel, prodává Sephora.

Pleť v letních měsících vyžaduje mnohem lehčí péči. Slunce a horký vzduch sice nevysušují obličej tolik, jako sníh a vichřice, ale stejně se neobejdete bez pořádného přípravku. Nový gel od Clinique for Men proniká do kůže a váže na sebe vodu. Aniž by vytvářel na obličeji lesklý film, ucpával póry, nebo způsoboval maštění pleti, hydratuje a zjemňuje na neuvěřitelně dlouhou dobu. Ani když budete přebíhat mezi klimatizací a horkým vzduchem venku, na tváři se to neprojeví.

Pokud máte mastnější pleť, tohle pro vás bude nezbytnost, protože se skvěle přizpůsobuje okolnímu prostředí. Pleť se neleskla ani ve větší vlhkosti.

FINE Krémový deodorant Cedar Bergamot

Fine Krémový deodorant Cedar Bergamot seženete v Ingredients Store.

Ač je Axe sprej dobrý do posilovny nebo na kolo, není na škodu pečovat o svoje podpaží i trochu lépe. Podívejte se na to takto. Jakmile si oholíte obličej, také použijete nějakou formu hydratačního a zklidňujícího přípravku. Krémový deodorant FINE s vůní bergamotu se nanáší pomocí malé špachtle do podpaží, kde jej vmasírujete stejně jako krém. Má v sobě antibakteriální oleje – skořicový, ylang ylang nebo rozmarýn – a hlavní ingrediencí je bambucké máslo. Zajistí příjemnou vůni po celý den a když jej použijete po holení, kůže se okamžitě zklidní. Testovali jsme ho na dvouhodinovém kardiu v posilovně a vydržel skvěle. Nezanechává také skvrny na oblečení.

Komentáře