V dnešní uspěchané době je někdy těžké najít si pár minut navíc. Hodně pracujeme, máme spoustu zájmů a i relativně drobná záležitost jako výběr oblečení může zabrat víc času, než jsme ochotní investovat. A právě proto vznikly capsule kolekce.

Pokud výraz Capsule Wardrobe ještě neznáte, je to šatník nebo série oblečení poskládaná tak, že všechno ladí se vším. Při oblékání potom nemusíte ztrácet čas přemýšlením, jestli se k sobě zrovna tohle tričko a kalhoty hodí, a zvládnete to i poslepu. Značka adidas v těchto dnech představila svou vlastní verzi, adidas NMD pack. V propracované pánské kolekci se potkává streetwear se sportswearem a styl s funkčností.

Najdete tam mikiny, bundy, trika, šortky, ale i pánské legíny. Ty můžete buď milovat, nebo nenávidět. Samozřejmostí jsou ikonické sneakers adidas NMD – tenisky do města postavené na technologii adidas Boost. Minimalistický a sofistikovaný design navíc zapadne do každého šatníku.

Novou kolekci adidas NMD testoval český streetwear a sneakers obchod Queens na pražském Vítkově. Jestli jste tam už někdy byli, tak víte, že výšlap na betonový kopec po stovce strmých schodů dá docela zabrat. Radim, kapitán Queens Running Teamu, a Dalyb, slovenský dj a producent, vystavili oblečení a tenisky velké zatěžkávací zkoušce. NMD apparel obstál na výbornou a dokázal, že se skvěle hodí do každé městské džungle.

Tím nejlepším kouskem z kolekce je rozhodně větrovka Shell – myslete na to, že za chvíli přijde podzim, a zatímco ráno bude minus sto, odpoledne přijde Sahara. Shell je nepromokavá bunda, která bez problémů zvládne i silný vichr. A když začne svítit, ve vteřině se promění na stylový batoh. Ideální sportovní záležitost, kterou ani ve městě nikoho neurazíte.

Lookbook pro Queens nafotil mladý fotograf Adam Bakay, který má na svědomí i kampaň na adidas NMD pro český, slovenský, polský a maďarský trh. Novou kolekci můžete koupit na Queens.cz.

Komentáře