Z celé královské rodiny, Harry je ten, který je nejvíc jako my ostatní. Odjakživa bylo jasné, že asi nebude král a když si William pořídil potomky, ztratil trůn úplně. Paradoxně mu to ale umožňuje dělat si co chce. A to s příjmem královské renty. 

To, že William nebo Charles nosí obleky ze Savile Row je vyváženo tím, že jednou na jejich hlavě spočine koruna a to je jedna z nejhorších prací na planetě. Harry na druhé straně ty obleky může nosit taky, může si vzít nádhernou americkou a rozvedenou holku, která má africké kořeny a nikdo nemůže říct ani fň.

Harry byl vždycky ten bouřlivější. Od nekonečných party, vztahů s modelkami a dokonce fotkami nahého zadku na TMZ až k nacistické uniformě v rámci Halloweenské party. V čem ale nevybočuje je jeho oblékání. Od White Tie až po casual. Neobléká se extrémně, není ani opulentní dandy. Obléká se jako normální a moderní chlap.

Formální Harry

Formální dresscode je něco jiného, když jste člen královské rodiny. Rozhodně na mnohem vyšším levelu, než obléká zbytek světa. A tak nějak se to očekává. Vzhledem k tomu, že většinu oděvů si rodina nechává šít u britských značek (proto nemůžou nosit moc Francouzů nebo Američanů), Harry má možnost vybrat si jaký styl bude nosit. A volí dobře.

Široké klopy, rovný střih a jednoduché doplňky. Vzhledem k tomu, že je mladý a štíhlý, nepotřebuje opticky pomáhat ramenům šířkou saka. Možná proto ani nenosí saka příliš vybraná v pase.

Neformální Harry

Správně ohrnuté rukávy u košile, správná délka kalhot, namísto běžných pásků pletené. Kašmírové svetry a namísto béžových chinos džíny. Narozdíl od Williama také nenosí příliš světlých sak.

Armádní Harry

Dokud byl Harry v armádě, musel občas na formální akce chodit v uniformě se všemi funkcemi. Většině  z nás se asi nepoštěstí obléknout uniformu britské armády, ale rozhodně se jedná o velký stylový moment.

Komentáře