Odborníci tvrdí, že pokud chce člověk být spokojený v práci i v životě, je mnohem lepší vzít si několik kratších dovolených v průběhu roku, než jednu velmi dlouhou. Tělo i mysl se revitalizuje nejvíce během čtyř dní. Následně už to jde z kopce.

Jestliže se rozhodnete prodloužit si víkend a utéct někam mimo ruch města, není u nás lepší místo, než MIURA Hotel.

V srdci Beskyd se nachází komplex, který je jako z jiného světa. Moderní a precizní architektonické dílo stojí přímo u 7. fairway nekonečně hladkých golfových hřišť v Čeladné a nabízí spojení klidu, ticha, umění a designu, odpočinku a gastronomické pornografie.

Umělecké sbírky jako nikde jinde

Art and Design MIURA Hotel má umělecké sbírky, které si v ničem nezadají se světoznámými galeriemi. Ikonický Andy Warhol, moderní a žádaný Damien Hirst, Tony Cragg, Anish Kapoor, Jean-Michel Basquiat, David Černý, Gerhard Richter nebo Henry Moore. Když procházíte hotelem, jdete si dát drink nebo večeři, cítíte se jako v umělecké galerii. A ne moc lidem se poštěstí večeřet ve společnosti uměleckých titánů.

Hotel celkově je jako pečlivě opatrované umělecké dílo. Světla jsou od italské značky Artemide a zařízení je od designérů jako KFF, Magis, Moroso, Paola Lenti, Pedralli nebo Vondom. Pro hotel vyrobilo i několik designérů specifické kusy – kosmické stolky od Vladimíra Ambroze nebo karbonový stůl od Jerryho Kozy.

Golf, pokud chcete fyzické vyžití

Místo je naprosto ideální pro milovníky golfu. Nebo pokud si ho chcete zahrát jen tak a vyzkoušet si to. Golfová hřiště Čeladná nabízí obrovský prostor obklopený horami Beskyd, vodními plochami, množstvím písečných překážek nebo skotských bunkrů. Ve výsledku má hřiště 36 jamek.

Nejstylovější spa prostor v české republice

Nechat čas od času odpočinout a revitalizovat svoje tělo je naprosto zásadní, pokud si chceme odpočinout. V MIURA hotelu najdete vysoce moderní a především úchvatně stylový uklidňující prostor.  Množství saun zahrnují bylinkové a solné lázně, páru, klasickou finskou saunu nebo sněhovou komoru. V Privat Spa můžete mezi saunami odpočívat na levitujících lehátkách od Lucie Koldové – další z uměleckých projektů vytvořených jen pro tento hotel.

Vodní část nabízí vnitřní masážní bazén, kneippův chodník nebo vyhřívaná lůžka.

Vyrazit pryč na víkend můžete o samotě, s drahou polovičkou nebo i s týmem kolegů jako teambuilding a je rozhodně lepší jet někam, kde si každý bude moci vybrat jak přesně chce trávit čas. MIURA hotel nabízí spojení moderního života s přírodou. To nikde jinde nenajdete.

Jestli vás zajímá víc – o hotelu, umění nebo o volných termínech – navštivte stránky MIURA Hotelu. 

Komentáře