Pro oblíbenou pánskou módu od Blažka teď zákazníci mohou také do OC Nový Smíchov. Právě tady tradiční česká značka otevřela nový obchod. Už teď v něm pořídíte aktuální kolekci pro letošní podzim a zimu.

Značka Blažek má 20 obchodů v Česku a 7 na Slovensku. V OC Nový Smíchov však otevřela svůj prostor úplně poprvé. Nový butik najdete v prvním patře populárního obchodního centra. „Prémiová a snadno dostupná lokalita obchodního centra na pražském Andělu nám umožňuje vítat zákazníky 12 hodin denně a 7 dní v týdnu,“ říká Ladislav Blažek, majitel pánské oděvní značky Blažek.

Interiér obchodu v této žádané lokalitě je navržen minimalisticky tak, aby zákazníky nerušil a ti se mohli soustředit jen na své nákupy. Naopak velkorysé výlohy se stanou opravdovou výkladní skříní, která bude prezentovat práci designérů, kteří tvoří aktuální kolekce značky Blažek.

Právě teď je tu k vidění a samozřejmě připravena k zakoupení nejnovější podzimní a zimní kolekce, která je inspirovaná vesmírem a právě tak se i jmenuje – Vesmír. Návrháři se při jejím vývoji totiž inspirovali noční oblohou, barvami i tvary vesmíru.

„Chtěli jsme dosáhnout stejného efektu, jako když se díváte na noční oblohu. Na první pohled působí jednoduše a čistě. Ale když se podíváte lépe nebo ji začnete trochu zkoumat, pochopíte, že se za ní skrývá celý obrovský vesmír, který září a přesahuje veškerou naši fantazii,“ popisuje šéfdesignér značky Blažek Pavel Křivánek.

V kolekci proto nechybí několik monochromatických outfitů v odstínech tmavě modré, šedé i černé, ale také třeba méně obvyklé bordó. Samozřejmostí jsou kabáty, elegantní i prošívané bundy v tradičním i mladistvě moderním střihu. Vesmírnou grafiku pak najdete na prsou příjemných bavlněných triček. To vše z těch nejkvalitnějších materiálů z Itálie, Francie či Španělska.

Komentáře