K bizarnímu incidentu došlo minulý týden ve vietnamském městě Da Lat. Minimálně pět lidí bylo zraněno během nehody způsobené řidičem osobního automobilu. Mladý muž, který byl podle policejního vyjádření pod vlivem drog, se nepřestával bavit ani poté, co jeho Toyotu zastavil betonový sloup. O zprávě informoval portál e.vnexpress.net.

Záhy po nehodě zůstal řidič sedět ve svém vozidle a za doprovodu hlasité taneční hudby se houpal a kymácel. „Řidič již na místě jevil známky toho, že je pod vlivem návykové látky. Během zatýkání dokonce pokousal jednoho ze zasahujících policistů,“ řekl Nguyen Van Hung, hlavní důstojník tamní policie.

„U řidiče nastalo úmrtí ihned po nárazu, ale u…“ Vyrovnání se s dopravní nehodou není snadné pro nikoho, ukazuje nové video kampaně Hlavně bezpečně

Pět zraněných osob bylo převezeno do nemocnice a hospitalizováno, podle dostupných informací by měly být mimo ohrožení života. Ve Vietnamu jsou silniční nehody hlavní příčinou úmrtí, téměř každou hodinu tímto způsobem zemře jeden člověk. Podle informací od Národního výboru pro bezpečnost dopravy v roce 2018 došlo na vietnamských silnicích k 18 720 dopravním nehodám. Zabito bylo přes 8 tisíc osob, zraněno téměř 15 tisíc.

Michal Švehla

Les Bains Douches, pařížský noční klub proslulý hlasitou hudbou, drogami a nevázaným sexem.

Sex, drogy a celebrity. Poznejte pařížské lázně Les Bains Douches, kam slavní a bohatí chodili upustit páru

Komentáře