Lehký, tenký a chytrý. To je přesný popis notebooku Yoga S940 od Lenova, který vás nezklame v práci, doma ani na cestách. Tento stroj vás určitě nadchne svým výkonem, rychlostí nebo vzhledem, a ukáže vám, že i přes to, že navenek vypadá opravdu luxusně, ještě více najdete ukrytého uvnitř.

Práce v autobuse nebo ve vlaku? Není problém.

Situaci, kdy volá klient a potřebuje rychle něco vyřešit v ten nejhorší čas, známe skoro všichni. S notebookem Yoga S940 není problém tuhle situaci rychle vyřešit. Stačí vytáhnout notebook, který se díky procesoru IntelCore okamžitě zapne, odemkne díky rozpoznání obličeje a můžete začít pracovat. Nečekaný úkol máte okamžitě hotový. O baterii se také není potřeba bát, jelikož vám notebook vydrží nabitý více než 17 hodin na jedno nabití. S naštvanými a nedočkavými klienty, kolegy i šéfem se můžete rozloučit, Yoga S940 vás nenechá ve štychu.

Udržte své myšlenky v tajnosti

Taky nemáte rádi, když vám ve veřejné dopravě nebo kavárně čtou lidi přes rameno? S novou funkcí, která rozpozná, když vám někdo kouká přes rameno, se tomu můžete nadobro vyhnout. Chytrý notebook vás totiž pokaždé, když k tomu dojde, okamžitě upozorní, a tak si své myšlenky a internetové zájmy můžete nechat pouze a jen pro sebe.

V open office kancelářích se zase bude hodit funkce zamknutí obrazovky, vždy, když od ní odvrátíte pohled. Ani kolegové nebudou mít šanci zjistit, s jakou novou slečnou si to píšete, nebo co jste se rozhodl koupit manželce k Valentýnu.

 

Akční filmy v té nejvyšší kvalitě

Pozvání na film, který se každých pět minut sekne a postavy, co vypadají jako z černobílého filmu. To není to pravé, co se od rande u filmu očekává. Co takhle si lehnout do postele a ohromit svou novou slečnu ostrým obrazem a filmem, ve kterém vynikne kontrast či barevnost přírody i samotných postav? Zvukový systém Dolby Atmos vás navíc obklopí trojrozměrným zvukem, a vtáhne vás přímo do děje vašeho oblíbeného filmu.

Na pracovní prezentace vždy připraven

Porady či pracovní prezentace bývají často velkým stresem, ať už kvůli obsahu či množství příslušenství, které k vašemu výstupu potřebujete. Myš, která je kompatibilní s notebookem Lenovo Yoga S940 se vám tuhle skutečnost bude snažit alespoň trochu ulehčit. Kromě obyčejné počítačové myši jde totiž za několik vteřin změnit v laserové ukazovátko. Toto vylepšení na sto procent ohromí vaše kolegy, ale třeba i vaši novou svobodnou kolegyni.

Více nejen o notebooku Yoga S940 na www.lenovo.cz

advertorial

Komentáře