Díky svému robustnímu vzhledu a funkční všestrannosti ztělesňuje nové BMW X1 autentický  zážitek svobody a nezávislosti při každodenním řízení i při delších cestách. Progresivní design, sofistikované prostředí interiéru a ve srovnání s předcházejícím modelem mnohem širší výběr standardní výbavy podtrhují jeho hluboce zakořeněný prémiový charakter.

Dokonalý společník v hledání nových cest

Již v říjnu 2022 bude na trh uvedeno  zcela nové BMW X1, které bude nabízeno se třemi různými druhy pohonu:  k dispozici je se spalovacími motory,  jako plug-in hybrid nebo jako čistě elektrická varianta. Díky výraznějšímu designu, posílené elektrifikaci a progresivní konektivitě posouvá model X1 úspěšnou koncepci vozů Sports Activity Vehicle (SAV) prémiového kompaktního segmentu do  budoucnosti utvářené udržitelností a digitalizací. Třetí generaci BMW X1 podtrhuje výrazně rozšířená standardní výbava, prostornější interiér, nový ovládací BMW Operační systém 8 s BMW prohnutým displejem a také  široká nabídka systémů pro automatizovanou jízdu a parkování.

Nové  BMW X1 charakterizují výše umístěná sedadla, velkorysý vnitřní prosto  a špičková variabilita – to vše představuje viditelný posun vpřed. Koncepce karoserie zahrnuje cílená vylepšení v oblasti aerodynamiky, jež zlepšují  jízdní dynamiku, hospodárnost, a také  snižují aerodynamický hluk. Rozsáhlé použití digitalizace umožnilo výrazn  snížit počet tlačítek, ovládacích prvků  a přepínačů, přesto je ovládání ještě intuitivnější než v minulosti. Inovativní  styl designu do interiéru zároveň vnáší  progresivní nádech moderní prémiové  atmosféry, v níž hrají důležitou roli také vysoce kvalitní materiály a pečlivé  zpracování. Základní cena BMW X1 začíná již od 899 600 Kč.

BMW iX1: čistě elektrická radost z jízdy 

Modelovou řadu nového BMW X1 doplní  ihned po uvedení na trh čistě elektrická  varianta. Představení iX1 mimořádně účinně přispívá k plnění cílů BMW v oblasti udržitelnosti a široké cílové skupině nabízí atraktivní radost z jízdy s nulovými lokálními emisemi. S dojezdem  až 438 km vyzařuje první čistě elektrické BMW iX1 elektrizující odhodlání a díky své funkčnosti a všestrannosti  je inspirací pro hledání nových cest i při každodenním používání.

Komentáře