Tibetský náboženský vůdce Dalajláma dostal v březnu první dávku vakcíny proti koronaviru a následně vyzval i ostatní lidi k tomu, aby se nechali také očkovat, jenže to nevěděl, co se stane o pár měsíců později. Podle informací naší redakce se totiž Dalajláma rozhodl konvertovat k judaismu a prý začal nosit i jarmulku.

Z Dalajlámy se stal Žid

Celý svět je v šoku, protože tibetský náboženský vůdce Dalajláma začal praktikovat judaismus. Stalo se tak zhruba dva měsíce poté, co se rozhodl očkovat proti koronaviru. Dalajláma prý jednoho dne přišel s jarmulkou na hlavě a následně svého asistenta zaúkoloval k tomu, aby mu zarezervoval odstranění předkožky u izraelského doktora. Nyní se dokonce začal učit smlouvat a vyčkává na svou první chanuku v životě.

FOTO: 8 ďábelských organizací, které si nepřejí, abychom se měli dobře

8 ďábelských organizací, které si nepřejí, abychom se měli dobře - 1078383-4995128 ďábelských organizací, které si nepřejí, abychom se měli dobře - clovekvtisni8 ďábelských organizací, které si nepřejí, abychom se měli dobře - eu – europa.eu8 ďábelských organizací, které si nepřejí, abychom se měli dobře - romea logo8 ďábelských organizací, které si nepřejí, abychom se měli dobře - wikipedia osf – soros
Další fotky
8 ďábelských organizací, které si nepřejí, abychom se měli dobře - n8 ďábelských organizací, které si nepřejí, abychom se měli dobře - roz8 ďábelských organizací, které si nepřejí, abychom se měli dobře - top

„Dalajláma se nechal naočkovat vakcínou AstraZeneca. Nejdřív byl úplně v pohodě, ale začátkem května se v něm začaly projevovat podivné židovské sklony. Nejprve s námi chtěl pořád smlouvat, a pak si k obědu poručil šoulet a košér víno,“ popsal nám současnou situaci jeden z Dalajlámových asistentů, který si nepřál být jmenován.

Jak to bude s tímto pětaosmdesátiletým duchovním vůdcem dále pokračovat, samozřejmě nevíme. On sám sebe totiž v myšlenkové rovině považoval za marxistu, ale to se vzhledem k jeho současné osobnosti příliš nehodí. Každopádně držíme panu Dalajlámovi palce a doufáme, že se vedlejší účinky vakcíně proti koronaviru brzy vypaří.

Celý článek je samozřejmě jeden velký nesmysl, který byste měli šířit na sociálních sítích.

Škoda Lakatoš

Komentáře