Dnes v ranních hodinách došlo v jedné z newyorských poboček City Bank k ozbrojené loupeži. Lupiči se podařilo uniknout s tučnou kořistí, jen aby ho o několik hodin později policie zadržela v baru, který se nacházel v budově přímo vedle místa činu.

Zadržený zločinec, jehož identita zůstává veřejnosti prozatím skryta, se rozhodl banku vyloupit obvyklým způsobem. Obstaral si střelnou zbraň, zamknul hlavní přístupové dveře a pod výhrůžkou smrti požadoval od zaměstnanců banky hotovost. O veškeré cennosti oloupil i klienty, kteří se v bance zrovna nacházeli. Než na místo dorazila policie, byl už dávno s lupem pryč.

FOTO: 10 největších bankovních loupeží všech dob

10 největších bankovních loupeží všech dob - aa10 největších bankovních loupeží všech dob - tmg-article_tall10 největších bankovních loupeží všech dob - s10 největších bankovních loupeží všech dob - a10 největších bankovních loupeží všech dob - tl-horizontal_main
Další fotky
10 největších bankovních loupeží všech dob - tl-horizontald_main10 největších bankovních loupeží všech dob - aaa10 největších bankovních loupeží všech dob - ss

Několik přepadených zaměstnanců banky se vzhledem k této stresující situaci chtělo trochu odreagovat a na celou věc rychle zapomenout. Po podání výpovědi policistům zamířili do baru, který se nacházel hned ve vedlejší budově. Když však vešli dovnitř, nemohli uvěřit vlastním očím. Lupič, který jim toho rána způsobil tolik nepříjemností, seděl přímo na baru a s několika přáteli hlasitě zpívali a popíjeli. Pod vlivem alkoholu ztratil zločinec veškeré zábrany a s celým skutkem se začal před všemi vychloubat. Zaměstnanci banky okamžitě zavolali policisty, kteří obratem přišli neopatrného muže zatknout. Ten se je ještě pokoušel pozvat na panáka, bez úspěchu. Navrhovaná výše trestu zatím není známa, obžalovaný stane před soudem v průběhu ledna příštího roku.

Michal Švehla

Výjimečný trest pro vášnivého čtenáře: Rozdrtil spícímu muži hlavu kladivem! Pak mu snědl karbanátek

Komentáře