Určitě vás otravují zprávy o tom, co zase vymysleli američtí vědci. My vám ale povíme, co vymysleli vědci z Brna! Těm se podařilo zjistit, že veškeré věštění a pročítání horoskopů jsou ztrátou času. Někteří z nich se dokonce nebáli označit tyto činnosti za totální píčovinu. Věřte nevěřte!

Vědci potvrdili známý fakt

Byl to pečlivý výzkum, který stál spoustu peněz a mnoho let práce, ale podařilo se! Brněnským vědcům se podařila potvrdit teze, kterou sice všichni předpokládali, ale nikdo ji nedokázal potvrdit ani vyvrátit. Nyní můžeme oficiálně a nahlas světu říct, že věštecké karty a horoskopy jsou absolutní píčovina bez vypovídající hodnoty.

FOTO: 7 věcí, které vás před koronavirem neochrání

7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5291229689_88cc09412f_b7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - snimek_obrazovky_2020-03-03_v_12.45.147 věcí, které vás před koronavirem neochrání - bůh wiki7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - hornbach.cz7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - pixabay
Další fotky
7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5e302a5914398-43287 věcí, které vás před koronavirem neochrání - antibiotika pixabay

„Zabralo nám to spoustu času a utratili jsme několik desítek milionů z peněz EU. Nakupovali jsme si časopisy s horoskopy, nechali si věštit budoucnost, a pak jsme několik let čekali, jestli se něco z toho něco vyplní. To se samozřejmě nestalo, tak si celá vědecká obec usmyslela o tom, že veškeré ezo je píčovina. Jinak to snad ani nejde pojmenovat. Možná, že tento vědecký fakt pobouří miliony lidí v této zemi, ale mrzí nás to. Jediná věc, ze které se dá něco trochu vyvěštit, je rozšláplé hovno. Pak si vyfoťte podrážku a pošlete svojí oblíbené věštkyni. Ta už si bude vědět rady,“ popsal nám podrobně výzkum jeden z týmu brněnských vědců. Pokud patříte mezi fanoušky věštění, tak metodu rozšláplého psího hovna povězte i svým známým a blízkým. Možná jim to zlepší život a rozšíří obzory.

Tak to vidíte! Nesmyslnost horoskopů a věštění z karet potvrdili už i samotní vědci. Místo utrácení peněz za tyto šílenosti si raději kupte něco hezkého na sebe, nebo přispějte nějaké peníze na charitu. Uděláte mnohem líp.

Celý článek je samozřejmě smyšlený vtip, který sdílejte všude, kde se dá!

Ferrari Lakatoš

Komentáře