Ramashandra Fefar pracuje jako inženýr pro vládní agenturu SSPA. V roce 1999 však zažil první známky své božské majestátnosti. Jeho mysl se oddělila od jeho těla. Manželka mu nato v horoskopu přečetla, že se v budoucnosti stane vůdcem mnoha lidí. Více mystických zážitků následovalo. Odtud to byl jenom krůček k tomu, aby si uvědomil, že je desátým převtělením boha slunce.

Znáte to, v práci je občas nuda. Máme pak pocit, že bychom měli dělat něco důležitějšího. Umíte si ale představit, jaké to asi musí být, když jste inženýr a zároveň nadpřirozená bytost? Plynou z toho jenom problémy. Vaši nadřízení vám nevěří a vaši kolegové reptají, že jste v poslední době nějakej namyšlenej.

„Vaše chování je velmi výstřední od září 2017,“  napsali šéfové Fefarovi. „Nechodil jste do práce bez jakéhokoli svolení od nadřízených. Tento způsob chování se nehodí pro vládního zaměstnance.“ Naštěstí měl Fefar připravený solidní důvod pro svoji absenci. „Jsem desátá inkarnace boha Višnu. Momentálně jsem doma a dělám pokání. Snažím se vniknout do páté dimenze, abych změnil globální vědomí. Tento typ práce se nedá vykonávat v kanceláři.“

O tom, jestli se daná činnost dá vykonávat v kanceláři, můžeme polemizovat. Fefar si samozřejmě nemyslí, že mu jeho tvrzení někdo jen tak zbaští, a přislíbil, že důkaz jeho božské moci budeme uvidíme v dohledné době. O ztrátu práce se nebojí. Říká, že to záleží na bozích. Když bohyně Jagdamba dá, tak bude moci odejít na předčasnou penzi.

Do budoucna tak můžeme doufat v lepší přístup z obou stran. Fefar by měl časem dokázat svou majestátnost, indický zaměstnavatel by zase měl mít větší pochopení pro nadpřirozenost. Možná skutečně zasáhne Jagdamba a problém vyřeší ke spokojenosti obou stran.

Jan Korda

A zde najdete odpověď na otázku, jak je možné, že Ozzy Osbourne pořád žije.

Komentáře