Láska kvete v každém věku – alespoň v to doufá šestice účastnic druhé série reality show Panské sídlo pro MILFky (MILF Manor), kterou uvede v premiéře 8. května od 20 hodin televizní stanice TLC. Všechny spojuje to, že se mohou pochlubit tím, že jsou stále sexy a kariérně úspěšné, ale co se týče lásky, tak se jim zatím moc nezadařilo. A to právě doufají, že se teď změní. Hon na koloušky vypukne již za pár dní!

První série provokativní vztahové reality show Panské sídlo pro MILFky (MILF Manor) se na stanici TLC loni setkala s nadšením a stal se z ní popkulturní fenomén. Druhá série na tento úspěch naváže – diváci se opět mohou těšit na skupinu sexy úspěšných MILFek, které ve svém věku neztrácejí naději, že potkají svou životní lásku. Samozřejmě by to nebylo ono bez vydatné dávky zvratů a dramatických situací.

Do luxusní švýcarské chaty na pobřeží malebného jezera se tentokrát vydá šestice MILFek, na které zde čeká řada výzev. Odměnou za vítězství v různých soutěžích je rande s jejich aktuálními crushes. Než si jej ale zaslouží, čekají je třeba zápasy v bahně nebo štafetové běhy. Přidejte si k tomu nečekané hosty, temná tajemství, překvapivé odchody a nejeden emocionální breakdown a pochopíte, čím si tahle série Američany tak rychle získala.

V neposlední řade se s předstihem seznamte s MILFkami z druhé řady!

Barby (45)

Barby by mohl leckdo závidět její sebevědomí a to, jak je v pohodě sama se sebou. Nebere se moc vážně, ale pokud ji něco opravdu vytočí, nebojí se to dát patřičně najevo. Její toxickou vlastností je ale smysl pro drama – tahle drama queen se dvakrát nerozmýšlí rozpoutat hádku a nenechá si ujít žádnou konfrontaci nebo názorovou výměnu. Marketingová manažerka, která se původně živila jako striptérka, teď poptává mladšího muže, který by se k ní choval jako k princezně.

Christina (46)

Christiny se hodně mužů bojí, nicméně ona si velmi dobře uvědomuje, že existuje rozdíl mezi zbytečnou panovačností a zdravou sebedůvěrou. Víkendy nejčastěji tráví ve svém domovském městě na party nebo sledováním sportovních utkání. Tato šestačtyřicátnice dlouho nevěřila, že se jí po krachu dvacetiletého manželství znovu podaří najít lásku – teď je ale pevně přesvědčená, že na ní někde čeká ten pravý.

Crystal (48)

Crystal sice na první pohled působí dost nepřístupně, ve skutečnosti je ale velmi citlivá a milá. Nikdy neodolá nabídce dobrého jídla a pití, zároveň má vždycky na triku účet za největší útratu. Za všech okolností si snaží zachovat dekorum, ale nenechte se mýlit – zásadně musí mít poslední slovo. Po tragické smrti syna se snaží co nejvíce zaměstnat. Živí se jako makeup umělkyně, a když zrovna nepracuje, tak chodí na hodiny cvičení, vaří nebo vymetá večírky. Poslední dobou si ale uvědomuje, že možná konečně nastal čas najít lásku a usadit se.

Jami (51)

Jami je pozitivní duší každé party. Její až nakažlivá energie jí v různých společenských kruzích zajistila patřičnou oblibu, a tak se může pochlubit zástupy přátel a známých. Jami už si prošla dvěma svatbami a stejným množstvím rozvodů. Poté co se všechny její děti osamostatnily, se teď rozhodla hledat lásku potřetí. Bude v jejím případě platit příslovečné „třikrát a dost“?

Kelly (59)

Kelly má teď sice pověst sexbomby, ale nebylo tomu tak vždycky. Ba naopak, v době dospívání ji sužovalo hodně nízké sebevědomí a pocit, že nikam nepatří. Ve svých devětapadesáti si ale nemůže na nic stěžovat a konečně je na sebe hrdá. Jako instruktorka se věnuje pilates, nikdy si neodpustí své prvotřídní ranní smoothie a hodně váhy přikládá udržování se ve formě. Nějakou dobu se pokoušela randit naslepo, ale vždycky to skončilo zoufale – a tak je teď odhodlaná najít lásku svého života!

Lannette (50)

Když Lannette vejde do místnosti, všichni se za ní otočí. Tahle padesátnice naprosto miluje svou práci a mezi přáteli je známá tím, že vždycky řekne, co má na srdci, a asertivně si vydobude to, co chce. Většinu svého života prožila s ex-manželem, za kterého se provdala ve velmi mladém věku. Po rozvodu si zažila divočejší období, ale teď je opět připravena se spokojeně usadit, a to snad už navždy.

Reality show Panské sídlo pro MILFky (MILF Manor) pro stanici TLC produkují společnosti eOne a Spun Gold. V České republice a na Slovensku bude mít druhá řada na TLC premiéru 8. května 2024 od 20 hodin. Nenechte si tohle drama ujít!

Foto: TLC

Komentáře