Naší redakci se podařilo spojit se s Bohem. Jakožto ateisté to samozřejmě děláme neradi, protože jsme se od něj dozvěděli, že má nejradši ty lidi, kteří ho neotravují se svými problémy. Vůči věřícím lidem nám bylo sice hloupé podělit se o tuto zásadní informaci mezi křesťany, ale naše novinářská čest nám nedala spát, a proto vám to sdělíme na plná ústa.

Pokec s Bohem

Nedávno jsme přemýšleli nad tím, s kým ještě nikdo neudělal rozhovor. A pak nás to napadlo! Doposud nikdo neudělal rozhovor s bohem, a proto jsme se rozhodli napsat na info@bůh.com a během několika dnů nám přišla odpověď. Pan Bůh dovolil se ho zeptat pouze na jednu otázku, kterou jsme si museli pečlivě rozmyslet. Vzhledem k tomu, že jsme četli Bibli, tak moc dobře víme, že Bůh dost lidí nenávidí a velmi rád trestá ostatní, a tak nás napadla jednoduchá otázka. Zeptali jsme se ho tedy, koho má vlastně na tomto světě rád. Odpověď byla naprosto šokující, takže se raději posaďte.

FOTO: 7 věcí, které vás před koronavirem neochrání

7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5291229689_88cc09412f_b7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - snimek_obrazovky_2020-03-03_v_12.45.147 věcí, které vás před koronavirem neochrání - bůh wiki7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - hornbach.cz7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - pixabay
Další fotky
7 věcí, které vás před koronavirem neochrání - 5e302a5914398-43287 věcí, které vás před koronavirem neochrání - antibiotika pixabay

„Mám celkem vytížený pracovní den. Makám v podstatě od rána do noci, a to 365 dnů v roce. Pokud si někdy vemu nějakou tu dovolenou, tak třeba Trump vyhraje volby nebo tsunami zničí nějaký ostrov, takže je to se mnou složitější. Nejhorší lidé jsou ti, kteří se ke mně pořád modlí a prosí mě o něco. Z tohodle důvodu jsem poslal na Zem Darwina, aby lidem vysvětlil evoluci druhů ale bohužel to nefungovalo. Nejraději ze všech mám ateisty a Čechy, protože jsou nejvíc nevěřící národ a neotravují mě. Na druhou stranu mi vadí, že cpou peníze vědmám a utrácí za horoskopy, ale je to jejich hloupost. S tím já přece nic neudělám,“ řekl nám samotný Bůh ve vyčerpávající odpovědi.

Tak vidíte, jak to funguje. A to jste si mysleli, že modlením toho zmůžete hodně, ale právě naopak. I Bůh má právo na klid. Amen.

Ferrari Lakatoš

Komentáře