Stejně jako mámy mají i tátové „svůj den“. Den otců oslavující otcovství, vztah otce k dítěti a roli otců ve společnosti se v mnoha zemích včetně České republiky slaví třetí neděli v červnu, která v letošním roce připadá na 17. 6. Tady je inspirace o co byste si mohli říct.

Strojek Braun Series 7 byl speciálně navržen pro to nejpřesnější oholení. Díky holicí hlavici MacroMotion s výkyvem až o 40° lehce zvládne i těžce dostupná místa a zajistí maximální kontakt s kůží. Čtyři specializované holicí prvky pojmou jedním záběrem více vousů a umožní tak důkladné a zároveň pohodlné holení. Vnitřní systém strojku obsahuje pět stupňů výkonnosti, od nejšetrnějšího až po turbo výkon. Přístroj navíc disponuje zastřihovačem ActiveLift, který dokáže zachytit vousy ležící v problémových partiích a je tedy jasnou volbou pro muže, kteří požadují ty nejlepší výsledky a nespokojí se s kompromisy. Strojek Braun Series 7 je nyní dostupný za doporučenou cenu 9 699 korun.

Strojek Braun Series 5 je navržen pro vaše pohodlné oholení. Speciální technologie Skin-Sensitive zabraňuje podráždění pokožky a zanechává ji jemnou a vláčnou. Zároveň přístroj nepřetržitě snímá tloušťku vousů a upravuje podle ní výkon. Flexibilní osmisměrná hlavice zase zajistí maximální kontakt s pokožkou, a to i na špatně dostupných místech. Díky systému UltraActiveLift strojek zachytí problematické vousy na krku či bradě. Přístroj je voděodolný, můžete jej tak používat ve sprše, s pěnou i gelem. Produkt Braun Series 5 5190cc je nyní dostupný za doporučenou cenu 5 999 korun.

Braun představuje ultimátní all-in-one přístroj, který se postará o perfektní úpravu vousů, vlasů, chloupků v uších, nose i chloupků celého těla. Strojek disponuje třinácti přesnými nastaveními délky zastřižení, která vám umožní získat stoprocentní kontrolu nad výsledným střihem. Modernímu muži nabízí nepřekonatelnou kvalitu v podobě ostrých nerezových čepelí, které si poradí i se silnými a dlouhými vousy. Multifunkční sada Braun je tak skvělým pomocníkem, a to ať už chcete na tváři vytvořit strniště s přesnými konturami či bohémský plnovous. Se čtyřmi odnímatelnými hřebeny a výdrží baterie až 60 minut zajišťují sady péče o tělo maximální přesnost a naprostou všestrannost a umožňují tak mužům dát vyniknout své osobnosti.

Petr Bílek

Komentáře