Spotřebiče Siemens sklízejí úspěchy v testech kvality i designových soutěžích. Objevte produkty, které uspěly v testování časopisu dTest či prestižních designérských soutěžích iF Design Award a Red Dot Award.

Díky technologii Home Connect můžete navíc své domácí spotřebiče kontrolovat a ovládat kdykoli a kdekoli pomocí mobilního telefonu nebo tabletu, s hlasovými asistenty, jako je Amazon Alexa, dokonce i hlasovými povely.

Schopnosti, které oceníte

Ať už jde o péči o prádlo, mytí nádobí, chlazení nebo pyrolytické trouby, umisťují se spotřebiče značky Siemens pravidelně na předních příčkách nezávislého testování časopisu dTest.

Moderní trouby nabízejí špičkové funkce, chytré senzory, nadčasový design a intuitivní ovládání. Vaření s nimi je snadné, rychlé a zábavné. Navíc vás zbaví i namáhavého drhnutí. Užívejte si vaření bez starostí s funkcí automatického čištění a seznamte se s troubou, která získala Značku kvality dTest v rámci testování pyrolytických trub a která se pyšní i oceněním iF Design Award.

Získaly ocenění, získají si i vás

iF Design Award oceňuje špičkový design produktů po celém světě již více než 70 let. Domácí spotřebiče Siemens nabízejí funkce, které vypadají skvěle, a design, který funguje bezchybně. Právě díky souznění mimořádných technologických nápadů a výjimečného vzhledu získaly v minulých dvou letech celkem 19 ocenění iF Design Award.

Volně stojící kombinovaná chladnička Siemens iQ700, která získala ocenění iF Design Award, vypadá fantasticky, navíc nabízí ty nejmodernější technologie a funkce. V chladícím prostoru hyperFresh premium 0°C vydrží ovoce a zelenina až 3x déle čerstvá, systém noFrost zase zabraňuje vytváření ledové námrazy, spotřebič tak není třeba pravidelně odmrazovat.

Design, který podtrhne jedinečnost vaší domácnosti

Ceny Red Dot Award patří k nejprestižnějším ukazatelům kvality designu. Odměňují estetickou nápaditost, bezchybnost provedení a průkopnický design, který vytváří trendy. Jen v roce 2018 získala značka Siemens tři ocenění Red Dot Design Award – za své domácí spotřebiče pro moderní domácnosti.

Pračka Siemens avantgarde se pyšní všemi třemi výše uvedenými oceněními. Ovládá se jako chytré telefony pomocí 5palcového, barevného, dotykového displeje, který se nachází na zkoseném ergonomickém panelu. Tuto pračku můžete také ovládat a kontrolovat i na dálku pomocí mobilního telefonu nebo tabletu s aplikací Home Connect. Model avantgarde má buben s vnitřním osvětlením, kapacitu 10 kg prádla a technologii automatického dávkování pracího prostředku i-Dos. Zásobník stačí jednou za 20 cyklů naplnit tekutým pracím prostředkem a speciální senzory pokaždé automaticky nadávkují přesné množství. Díky aplikaci Home Connect navíc dostanete na mobil nebo tablet upozornění, až začne prací prostředek docházet.

Více informací nejen o oceněných spotřebičích Siemens najdete zde.

Komentáře